کاروان سفری لوکس سی ام سی ایتالیا

کاروان سفری های لوکس “سی ام سی کاروان” متعلق به ایتالیا و برای برای بازارهای اروپای شمالی و مرکزی مانند فرانسه، آلمان، بریتانیا، دانمارک، نروژ، فنلاند و اسکاتلند ساخته می شود. این شرکت در سال 1961 راه اندازی شد، کسب و کار خانوادگی که از تبدیل به اتوبوس های قدیمی شروع شد و در نهایت، تریلرهای لوکس را آغاز کرد. سابقه این شرکت بیش از 58 سال است و تخصص اصلی آنها در طراحی و ساخت فضاهای مسکونی قابل حمل و نقل سفارشی است.

متناسب با نیازها

این شرکت مدعی است در هر متر مربع از فضای نشیمن متناسب با نیازها و خواسته های شما طراحی شده است. اگر این کاروان سفری لوکس مقابل اقیانوس قرار گیرد، شما یک خانه لوکس در کنار اقیانوس دارد. بنابراین اکنون می توانید به هر کجای جاده با کاروان سفری طی کنید. تولید سالانه محدود به رعایت استانداردهای بالا و خواسته های مشتری برای هر خانه متحرک منحصر به فرد است.

امکانات

تمامی آخرین فناوری‌ها مانند گرمایش از کف، سیستم‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های چند رسانه‌ای، منبع تغذیه یکپارچه، مخازن آب، آشپزخانه‌های با فناوری پیشرفته و غیره پیاده‌سازی و استفاده می‌شوند. کاروان سفری های لوکس با خروجی های کشویی متعدد و حتی خروجی های سقفی بالا گزینه های ممکن برای بزرگتر کردن فضای نشیمن هستند. می توانید اطلاعات بیشتری پیدا کنید

کاروان سفری لوکس این شرکت، مکان‌های متحرکی هستند که معمولا توسط یک تریلر یدک‌کشی می شوند. زیرا اکثر آنها حداقل بخش قابل انبساط است. این شرکت به خود می بالد که اولین شرکت در جهان است که یک کاروان سفری لوکس با پنج بخش قابل انبساط ایجاد کرده است.

ویژگی های کاروان سفری لوکس سی ام سی ایتالیا

کاروان سفری لوکس الیزه یکی از محصولات این شرکت است. این تریلر دارای فضای نشیمن 120 فوت مربع است که در چندین قسمت اصلی تقسیم شده است، که تزئین شده با چوب های گرانبها و تنها سنگ طبیعی، و نورپردازی حالت فرورفته است.

اگرچه الیزه از نظر بافت و استایل بسیار غنی است، اما به وضوح یک خانه خانوادگی پرتابل است: میز ناهارخوری رسمی وجود ندارد، اما یک میز خانوادگی زیبا و دست ساز در کنار آشپزخانه، با نشیمنگاه چوبی به همان اندازه زیبا به شکل L وجود دارد.

آشپزخانه به قدری هنری است که حتی نگاه کردن به آن لذت بخش است. دارای دو اتاق خواب است که هر کدام یک حمام اختصاصی دارند. اتاق خواب اصلی / والدین و اتاق بچه‌ها با تخت‌های دو طبقه وجود دارد، و هر دو به همان سبک زیبا و تقریباً منحط با پارچه‌های مخملی، چوب‌های فوق‌العاده (از جمله روی دیوارها) و نور فانتزی و دست‌ساز تزئین شده‌اند.

کاروان سفری لوکس سی ام سی ایتالیا کاروان سفری لوکس سی ام سی ایتالیا

شکل زیر یکی دیگر از محصولات این شرکت است. طبقه پایین خانه دارای فضاهایی مانند حمام، آشپزخانه و یک تخت خواب دوطبقه است. اتاق ناهار خوری و نشیمن نیز در طبقه بالا قرار دارد و آشپزخانه در یک بخش کشویی قرار گرفته است کلمات من هرگز نمی توانند سطح لوکس بودن شما را توصیف کنند. سنگ مرمر و سنگ، کاشی، چرم، چوب، فلزات نیمه قیمتی و گرانبها همگی تحت استفاده متعادل از نور LED می رقصند.

خانه ای دوبلکس

بسته به نوع چیدمانی که انتخاب می کنید، دسترسی به طبقه بالا توسط یک پله مارپیچ از پله های کلاسیک انجام می شود. با رسیدن به سطح بالای خانه، وارد فضای اصلی نشیمن مجهز به میز، کابینت، کمد و کمد خواهید شد.

کاروان سفری لوکس سی ام سی ایتالیا کاروان سفری لوکس سی ام سی ایتالیا

این کاروان های سفری لوکس، نهایتا توسط یک تریلر قابل حمل است تا امکان کشویی بودن آن از امکانات ویژه آن است. این خانه دارای اتوماسیون خانگی برای بهبود مصرف انرژی، ویژگی‌های امنیتی اضافی، گرمایش از کف، سیستم تهویه مطبوع است و می‌توان آن را در حالت کمپ کامل با یک فشار یک دکمه، در مدت زمان کوتاهی به اندازه 20 دقیقه، مستقر کرد.

از آنجایی که کاروان سفری لوکس فقط واحدهای سفارشی را انجام می دهد، قیمت گذاری از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت است.، اما با توجه به اینکه برخی از واحدهای با اندازه مشابه در محدوده 1 میلیون یورو (1 میلیون دلار به نرخ ارز فعلی) می شود، باید در نظر گرفت که در صورت داشتن این کاروان سفری لوکس احتمالاً 1 میلیون دلار در پارکینگ قرار دارد.

این کاروان سفری نه تنها برای هالیوود و صنعت سرگرمی ارائه می دهد، بلکه برای مشاغل و شرکت های نیز مناسب استبه طور مثال تریلرهای ما برای جلسات کاری، کنفرانس و گردش عالی هستند. شما می توانید مشتریان خود را به جاده ببرید و آنها را با سبکی تحت تاثیر قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =