کانکس فروشگاهی

بسیاری از صنایع و افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کارند، کانکس فروشگاهی گزینه خوبی برای صرفه جویی در هزینه و انعطاف پذیری هستند. موج جدیدی از تجار که به دنبال راه اندازی «فروشگاه های کانکسی» هستند، از این نوع ساخت و ساز استفاده می کنند.

فروشگاه‌های کانکسی معمولاً از داخل فروشگاه‌های دیگر، در مکان‌های رویداد یا وسط مراکز خرید کار می‌کنند. برخی از این فروشگاه ها موقتی است تا به فروشندگان اجازه ‌دهد تا محصولات خود را بدون تعهد به خرید فضای فروشگاهی آزمایش کنند. فروشگاه‌های کانکسی برای کارآفرینان بسیار ایده‌آل هستند تا ایده های خود را آزمایش کنند و علاقه‌مندی منطقه را به یک محصول خاص درک کنند، و اینکه این منطقه چه نوع جریان درآمدی می‌تواند ایجاد کند.

به طور مثال: در اینجا یک فروشگاه کانکسی یک کافی شاپ سیار است. این فروشگاه به راحتی امکان جابجایی آن را فراهم می کند یا حتی می توان آن را به یک ساندویچ فروشی تبدیل کرد. این مثال را بررسی کنید: هر کسی که می‌گوید کانکس فروشگاهی نمی‌تواند زیبا باشد، این مثال را نشان دهید:

 

کانکس فروشگاهی

 

این فروشگاه به عنوان یک شعبه کوچک بانک استفاده می شود. هدف اصلی این غول های کوچک خدمت رسانی به مناطقی است که پس از بلایای طبیعی بهبود می یابند. مونتاژ آن 90 دقیقه طول می کشد.

 

خرید کانکس فروشگاهی

 

آنچه در تصویر زیر می بینید، استفاده فوق العاده عجیب از کانکس فروشگاهی برای یک مغازه موقت فروش محصولات قهوه است. این مکعب‌های مدولار در کنار هم قرار می‌گیرند و از نظر عمق و طول تنظیم می‌شوند تا اهداف مختلفی را انجام دهند. این فروشگاه یک ویترین برای قهوه‌ساز یا یک میز برای صندوقدار است. در مجموع 200 مکعب این فروشگاه را تشکیل می دهند و به راحتی می توان آنها را مرتب کرد یا تغییر مکان داد.

 

 

این تصویر یک فروشگاه کانکسی به صورت اجرا در محل است. با طول 30 متر و عرض 20 متر و ارتفاع 4 متر احداث شده است و محل آن در دانمارک میباشد. فروشگاهی مدرن و زیبا که می تواند خدمات متنوعی فروشگاهی را ارائه دهد.

 

 

این تصویر یک فروشگاه کانکسی برای فروش اتومبیل است که به صورت اجرا در محل است. با طول 30 متر و عرض 30 متر و ارتفاع 5/6 متر احداث شده است و محل آن در چک میباشد. فروشگاهی مدرن و زیبا که برای انواع اتومبیل باشد.

 

 

فروشگاه ها و مراکز خرید موثر به راحتی با شرکت کانکس سامان ساخته می شوند. پرسنل این شرکت آماده کار است تا مطابق با نیازهای مشتری فروشگاه مدنظر را بسازد. در هر صنعتی که هستید ما آماده خدمت رسانی هستیم، از کانکس ها فروش مصالح ساختمانی گرفته تا فروشگاه ها و نمایندگی های لوکس در هر اندازه ای برای رفع نیاز شما.

این فروشگاه ها کانکسی می توانند از فروش پوشاک، گرفته تا وسایل الکترونیکی، مبلمان، وسایل نقلیه و انواع ماشین آلات یا امکانات خدماتی، را شامل می شود. هنگام طراحی کانکس فروشگاهی، ما طیف وسیعی از ابزارها را در اختیار داریم که به لطف آنها می‌توانیم(مطابق با انتظارات فردی شما) ساخت و ساز شما را زیبا، مدرن و منحصر به فرد کنیم.

ما نه تنها انواع مختلف نما و طیف گسترده ای از رنگ های دیوار را دارا هستیم، بلکه طیف گسترده ای از لوازم جانبی مانند پنجره ها، دروازه ها، درها و لوازم جانبی معماری را نیز پوشش می دهیم. کانکس سامان برای ساختمان های ساندویچ پنل یا سایدینگ پیش ساخته و نمایشگاه های اتومبیل و همچنین طیف وسیعی از مراکز تجاری را تسهیل می کند. همچنین ترکیب متنوعی از فروشگاه ها در انبار وجود دارد. شما می توانید در میان آنها جستجو کنید تا از پروژه های موجود دیگر الهام بگیرید.

ما می‌توانیم الزامات کیفیت، زمان بندی ها و قیمت‌ها را ترکیب کنیم. ما با دقت به نیازهای مشتری در طول فرآیند طراحی و ساخت توجه می کنیم، به طور دقیق تر ما از اولین تماس تا تحویل فروشگاه تکمیل‌شده، با شما همراه هستیم. با سمن ایران همراه باشید.

ضمناً واگذاری ساختمان آخرین قسمت همکاری نیست. همه پروژه‌ها برای همیشه در پایگاه داده ما ذخیره می‌شوند، به همین دلیل است که وقتی مشتریان بعداً بخواهند، مثلاً طرح‌بندی را تغییر دهند یا یک افزونه بسازند، می‌توانیم به سرعت به درخواست شما واکنش مناسب را نشان دهیم.

با وجود بیش از هزاران کانکس تکمیل شده این شرکت، ما می دانیم که ممکن است نیازهای اضافی وجود داشته باشد. ما نه تنها برای روابط بلندمدت با مشتری، تلاش می کنیم و ما نیازهای مشتری را برای انواع مختلف فروشگاه ها درک کرده و برآورده می کنیم.

ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *