کانکس اداری

 

کانکس اداری در حقیقت نوعی از کانکس می باشد که به منظور استفاده اداری تولید میشود و در ساخت آن برخی ملاحظات در نظر گرفته می شود. آنها نیز همانند بسیاری دیگر از موارد استفاده کانکس ها می توانند برای استفاده های موقت و یا دائمی انتخاب شوند. ولی در هر حال یکی از این مدل ها می تواند به اندازه راحتی یک ساختمان اداری باشد.

انواع تولیدی کانکس اداری به اشکال زیر تقسیم می شود

  • سالنی
  • دو اتاقه
  • دو اتاقه با آبدارخانه
  • دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی
مزیت این مدل ها در آن است که شما به راحتی می توانید در هر کجایی که باشید یک مکان اداری کامل داشته باشید. در این مدل ها شما می توانید به راحتی میزهای و مبلمان ،کمدها و فایل های اداری را در آن جا دهید. در مدل سالنی حتی می شود مبلمان پذیرایی و میزهای عسلی را نیز در آن جای داد.
  • سالنی

کانکس اداری سالنی همانگونه که از نامش پیداست شامل یک محیط اداری سالنی بدون امکانات رفاهی همچون آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی است. در کانکس اداری سالنی امکان یک چیدمان کاملا اداری وجود دارد. کانکس اداری سالنی را می توان در ابعاد مختلف تولید کرد و رایج ترین ابعاد کانکس اداری که استفاده میشود با طول 12 متر تولید می شود.
در کانکس اداری سالنی به طول 12 متری، شما میتوانید تعداد چندین میز در آن جای دهید. همچنین از این نوع کانکسها میشود به عنوان انبار و بایگانی راکد نیز استفاده کرد. از دیگر مزایای این کانکسها تسلط بر پرسنل میباشد، چون پرسنل شما در یک جا متمرکز میباشد .
  • دو اتاقه

این نوع مدل ها دارای دو اتاق بزرگ میباشد که دو واحد مجزا اداری در یک کانکس کنار هم میباشند. در این نوع از مدل ها، این دو اتاق با یک درب مشترک به بیرون راه پیدا می کند. همچنین هر اتاق دارای برق ،تلفن ،جای کولر،دریچه بخاری مجزا می باشد.
  • دو اتاقه با آبدارخانه

در این نوع کانکس در کنار سالن، بخشی به عنوان آبدارخانه ایجاد شده است. در بخش آبدارخانه  آن ، امکانات شستشو و آب لوله کشی و … وجود. دارد.
  • دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

در این نوع مدل نیز، آبدارخانه و سرویس بهداشتی با تمام امکانات تعبیه شده است. این نوع از مدلها امکانات کامل یک اداره را دارند.
  • کانکس اداری به عنوان کمپ اداری

بسیاری از ادارات و سازمانها برای استقرار پرسنل خود کمپ اداری تهیه می کنند که این کمپ ها به صورت دو طبقه و یا سالنها و دفاتر جدا کننده می باشد این ساختمانهای اداری دارای اتاق پرسنل ، اتاق جلسات،اتاق پذیرایی از مهمان های ویژه و نماز خانه و همچنین سالن غذاخوری و سرویس بهداشتی و آبدارخانه در ابعاد و اندازه های مختلف دارد.
ما در زیر لیست خلاصه ای از انواع کانکس اداری را می آوریم.
سالنی ثابت – سالنی با آبدارخانه و سرویس بهداشتی کامل – دو اتاقه – سالنی دو اتاقه با آبدارخانه – دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی – دو اتاقه پاگرددار – سه اتاقه
 
جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش،خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید .
کانکس اداری 12 متری
کانکس اداری 12 متری
کانکس اداری مدیریتی
کانکس پیش ساخته پانلی
کانکس پیش ساخته پانلی
کانکس مدرسه - اتاق مدیر مدرسه