کانکس نگهداری سگ

در مقاله کانکس نگهداری سگ باید گفت که سگ‌ها نقش‌های گوناگونی در جوامع انسانی بر عهده گرفته‌اند و آدمیان از آن‌ها برای شکار، گله‌داری، بارکشی، محافظت، کمک به پلیس و نیروهای مسلح، همراهی و همدمی و کمک به اشخاص دچار ناتوانی استفاده کرده‌اند.

بسیاری از مالکان سگ در شرایطی قرار می گیرند که نیاز به مکانی امن و مطمئن برای سگ های خود دارند، کانکس نگهداری سگ، مالکان را مطمئن می¬سازد که سگ‌هایشان حتی زمانی که برای چند ساعت بدون نظارت نباشند، ایمن و شاد خواهند بود.

کانکس سگ

چندین ویژگی ضروری برای نگهداری ایمن سگ های شما در کانکس وجود دارد، که به شرح زیر است:

  •  ایمن نگه داشتن سگ خود به این معنی است که سگ های خود را مهار کنید، تا آنها را از دردسر دور نگه دارید. کانکس ‌های سگ در فضای باز باید ضد فرار باشند تا وقتی در اطراف نیستید به شما آرامش دهند.
  •  اگر کانکس سگ شما کف نداشته باشد، یک سگ حفار ممکن است ظرف چند ساعت بتواند فرار کند. یک کف مستحکم به شما آرامش خاطر می‌دهد زیرا می‌دانید که سگ‌هایتان نمی‌توانند فرار کنند، حتی اگر لازم باشد آنها را برای چند روز رها کنید.
  • کف و دیوارهای کانکس سگ شما باید از مواد ضد جویدن ساخته شده باشد. سگ هایی که می خواهند فرار کنند ممکن است به جویدن به عنوان وسیله ای برای فرار متوسل شوند. ویژگی‌های ضد جویدن شامل حلقه‌های زنجیری یا حصار سیمی جوش‌شده برای مسیرها و دیوارهای چوبی مستحکم ساخته شده از 2×4 و تخته‌لایه‌ای برای جعبه است.
  •  کانکس نگهداری سگ باید دارای سقف باشد تا از بالا رفتن سگ از دیوارها جلوگیری کند. ممکن است تعجب خواهیدکرد اگر متوجه شوید که یک سگ چقدر می تواند بالا برود. سقف همچنین به محافظت از سگ های کوچک شما در برابر حملات شاهین ها یا سایر شکارچیان کمک می کند.
  •  اگر بیش از یک سگ دارید و سگ های شما تهاجمی هستند، ممکن است لازم باشد سگ های خود را از یکدیگر محافظت کنید. اینجاست که یک کانکس نگهداری سگ با بیش از یک اتاق وارد می‌شود. ممکن است لازم باشد در کانکس سگ سرمایه‌گذاری کنید که برای هر یک از سگ‌های شما به دو قسمت جداگانه تقسیم شده است.
  •  استفاده از کانکس نگهداری سگ به این معنی است که وقتی در اطراف نیستید نیازی به استفاده از بند نگهدارنده برای سگ‌هایتان نیست. هرگز نباید سگ را بیش از چند ساعت بدون مراقبت و بدون مراقبت رها کرد. لانه خطر آویزان شدن یا سایر صدمات مربوط به نگه داشتن در افسار را کاهش می دهد و همچنین از سگ های شما محافظت می کند. سگ های افسار دار توانایی کمتری برای محافظت از خود در برابر متجاوزان دارند.
  •  سگ‌های شما باید از دمای شدید در یک کانکس نگهداری سگ عایق محافظت شوند. این را می توان تا حدی با اطمینان از داشتن سایه زیاد در تابستان و محافظت در برابر بادهای سرد در زمستان انجام داد. علاوه بر این، سگ‌های شما نیز باید در صورت یخ زدن یا باد کردن دما با استفاده از جعبه سگ عایق‌شده و کنترل‌شده با آب و هوا محافظت شوند.
  •  نگرانی دیگر این است که مطمئن شوید سگ‌های شما همیشه به آب تمیز دسترسی دارند. از تجهیز کانکس نگهداری سگ به کاسه های آب و غذا که می توانند واژگون شوند یا به راحتی آلوده شوند، خودداری کنید. کاسه های آب باید به جای ایستادن آزاد وصل شوند و از کف تا ارتفاعی راحت برای سگ شما بلند شوند.
  •  تمیزی عامل دیگری است که می‌تواند به راحتی سگ‌های شما کمک کند. قسمت داخلی جعبه سگ کانکس نگهداری سگ هرگز نباید با چوب لخت پوشیده شود زیرا رطوبت را جذب می کند و تمیز نگه داشتن و عاری از باکتری را دشوار می کند. کف و دیوارها باید با یک صفحه شیشه ای، فولاد ضد زنگ یا مواد بادوام مشابه که تمیز کردن را آسان می کند، پوشانده شوند.

انداره کانکس نگهداری سگ

بهترین اندازه لانه سگ بستگی به مقیاس کسب و کار شما دارد. با سری سگ کانکس نگهداری تجاری ما، می توانید یک لانه بزرگ یا کوچک را بدون به خطر انداختن ویژگی های برتر انتخاب کنید. کانکس نگهداری سگی تجاری ما دقیقا همان چیزی است که حیوانات برای نجات به آن نیاز دارند.

کانکس نگهداری سگ

سخن آخر

در این مقاله ما به اهمیت نگهداری از سگ در مکانی امن شاره کردیم. سامان ایران معتبر ترین برند کانکس و کانتینر ایران در این زمینه در خدمت شماست. شما می توانید برای مشاوره رایگان و راهنمایی در این زمینه با کارشناسان سامان ایران در تماس باشید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 3 =