کانکس اقامت کارگران

 برای سایت ساخت و ساز به کانکس اقامت کارگران نیاز است. به طور کلی به تأسیسات ساختمانی اطلاق می شود که اسکان و زندگی موقت را برای کارگران در برخی از پروژه های ساختمانی در مقیاس بزرگ فراهم می کند.
کمپ ها عموماً شامل خوابگاه، رستوران، تفریح، درمانگاه و … می باشند که این امکانات ساخت و ساز عمدتاً موقتی است. پس از تکمیل پروژه های ساختمانی مربوطه، این تأسیسات تخریب یا برای مقاصد دیگر مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بنابراین، ویژگی های این نوع اردوگاه کارگری موقتی است، اما باید به طور مکرر برای مدت نسبتا طولانی استفاده شود. با در نظر گرفتن ویژگی های فوق، ما به طور ویژه محصولاتی را برای این نوع زمینه تولید می کنیم که نصب سریع، راحت، حمل و نقل آسان، کم هزینه و راحت باشد. سرمایه گذاران باید زمان و پول زیادی را برای حل زندگی اسکان کارگران سرمایه گذاری کنند. بنابراین، این مشکل را حل می کند.
از نظر مصالح، کارگاه های موقت را می توان به سه نوع خانه های سیار سیمانی و خانه های پیش ساخته تقسیم کرد. خانه های سیار سیمانی به دلیل مشکلات مادی و سازه ای به تدریج در بازار مسکن پیش ساخته از بین رفته اند. در حال حاضر خانه های پیش ساخته اصلی عمدتاً خانه های پیش ساخته اسکلت فلزی هستند. هزینه ساخت خانه های پیش ساخته نسبتا پایین است. در مقایسه با برخی از خانه های خشتی، قیمت خانه های پیش ساخته به دلیل ویژگی های خانه های سیار بسیار پایین است. قابل بازیافت است و عمر طولانی تری دارد. طبق آمار، دفعات استفاده مکرر از خانه سیار معمولا بیش از شش برابر است. از این داده ها، بهتر می توان فهمید که هزینه کلی خانه های پیش ساخته نسبتا پایین است.
از تقسیم بندی ساختاری خانه های پیش ساخته می توان آن را به خانه های پیش ساخته یک طبقه، خانه های پیش ساخته دو طبقه، خانه های پیش ساخته سقف مسطح و خانه های پیش ساخته با سقف شیبدار تقسیم کرد. کارگاه های موقت دست ساز برای ساخت و ساز در دامنه کوه ها، تپه ها، علفزارها، بیابان ها و رودخانه ها مناسب است.
معمولاً سایت در یک منطقه دور افتاده مانند سایت معدن، سایت حفاری نفت و غیره است. این خوابگاه مانند یک خانه دوم در محل کار خواهد بود، بنابراین داشتن یک مکان راحت، استراحت خوب مهم است. کانکس اقامت کارگران باید بادوام، تمیز، دارای جریان هوای کافی و به اندازه کافی روشن باشد. کمپ کانتینری برای کارگران، ما می توانیم راه حل های مختلفی برای کارگران مختلف داشته باشیم، مانند 1 نفر 1 اتاق که شامل اتاق یک نفره با یک اتاق دوش خصوصی است ( برای اتاق کارکنان مدیریت،) یا شامل فضای اشتراکی متعدد برای ایجاد یک منطقه ای که برای زندگی ده ها نفر مناسب باشد. بنابراین در یک اتاق برای کارگران پایه سپس یک اتاق توالت کانتینری مشترک یا اتاق دوش کانتینری در داخل این ساختمان داشته باشید.
طراحی می تواند بسیار انعطاف پذیر باشد. ما می توانیم هر راه حلی را بر اساس نیازهای واقعی شما ارائه دهیم. دفتر کار کانتینری دفتر کانتینر موقت نیز بخشی ضروری از محل کار شما است، می تواند یک دفتر مدیریت خصوصی یا محل کار مشترک برای کارکنان داشته باشد، اندازه را می توان با توجه به نیازها سفارشی کرد. کل ساختمان نیز با ساختار فولادی سبک، درها و پنجره‌های آلیاژ آلومینیوم طراحی شده است و پانل‌های دیواری با عایق باران، آتش و گرما استفاده شده است تا اطمینان حاصل شود که می‌توانید یک محیط اداری امن و راحت داشته باشید.
ساختمان های مدولار برای اسکان کمپ معدن یکی از این مثال هاست. راه حل های این شرکت برای اسکان از راه دور برای صنعت معدن و ماژول های اسکان کمپ معدنی ما برای کمپ های معدن و اسکان کارگران ایده آل هستند. در میان بسیاری از محصولات پیش ساخته ای که ارائه می کنیم، ما به شدت توصیه می کنیم اتاق غذاخوری کانتینری، توالت، حمام و موارد دیگر را خریداری کنید، زیرا اکثر محصولات ما برای اقامت موقت ساخته شده اند. ما می دانیم که شروع یک پروژه ساختمانی جدید یا عملیات معدنی چقدر می تواند طاقت فرسا باشد.
بنابراین، ما راه حل های بسیار مقرون به صرفه ای را برای سایت های ساخت و ساز، کمپ های معدن از راه دور و محل اقامت ارائه می دهیم تا هزینه های ساخت و ساز شما را به حداقل برسانیم زیرا خانه های کانتینری کمپ بسیار قابل حمل و تنظیم هستند. ما می دانیم که هر پروژه نیازهای متفاوتی دارد، بنابراین لطفاً با تیم اختصاصی ما تماس بگیرید تا در مورد نحوه مدیریت پروژه شما صحبت کنید.

کانکس اقامت کارگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 9 =