کانکس آرایشگاهی
در این مقاله به بررسی دقیق کانکس آرایشگاهی خواهیم پرداخت. یکی از کاربردهای کانکس های پیش ساخته، استفاده از آن به عنوان آرایشگاه می باشد که در این مطلب قصد داریم کانکس آرایشگاه را مورد بررسی قرار دهیم افرادی که تمایل دارند از کانکس ها برای آرایشگاه ها استفاده کنند پیشنهاد می کنیم حتما این مطالب را با دقت بالا مطالعه کند. جهت خرید کانکس نگهبانی از سایت سامان کلیک کنید.

کانکس آرایشگاه

همانطور که می دانید کانکس ها خانه های پیش ساخته و موقتی می باشند که کاربردهای فراوانی دارد یکی از این کاربردها آرایشگاه های مردانه و زنانه می باشد افرادی که تمایل دارند تا آرایشگاه زده و مشغول به کار شوند می توانند از کانکس ها استفاده کنند و به عنوان آرایشگاه مشتریان به آن وارد شود توجه داشته باشید که کانکس ها معمولاً دارای قابلیت حمل و نقل آسان می باشند یعنی در صورتی که آرایشگری بخواهد مکان خود را تغییر دهد تنها کافی است توسط یک ماشین کانکس خود را به محلی دیگر انتقال دهد و دیگر نیازی نیست تمام وسایل و دکوراسیون داخل کانکس را جمع کرده و دوباره در محل دیگر ان ها را بچیند.
یکی از کانکس های جدید و به روز کانکس های آرایشگاهی می باشد که همان طور که از نام این کانکس ها پیداست برای آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و این کانکس ها به خاطر این که بسیار راحت نصب می شوند نسبت به سازه های دائمی یعنی ساختمان های قدیمی از محبوبیت بسیار بالایی برای ارایشگاه ها برخوردار هستند.
برخی از کانکس ها به صورت چرخدار می باشد که تنها کافی است محور این کانکس را به یک وانت کوچه متصل کرده و به مکانی دیگر انتقال داد اما در صورتی که کانکس ها به صورت ثابت باشد انتقال آن باید تنها توسط کامیون و ماشین های بزرگ صورت بگیرد.
کانکس های آرایشگاه معمولاً از یک سالن بزرگ و سرویس بهداشتی و همچنین جایگاه های مخصوصی برای هر لاین آرایشی مانند جایگاه کاشت ناخن یا جایگاه اپیلاسیون و … می باشد.
به خاطر اینکه در آرایشگاه ها از مواد رنگی گوناگونی استفاده می‌شود معمولاً کف و دیواره های داخلی این کانکس ها از جنسی طراحی و تولید می‌شوند که به راحتی رنگ را بتوان از روی آن پاک کرد و در ظاهر آن تغییری ایجاد نشود.
یکی دیگر از ویژگی های کانکس های آرایشگاهی وجود تهویه مناسب هوا می باشد یعنی در این کانکس ها هوا به خوبی وارد شده و از سمت دیگر کانکس ( پنجره ها) خارج می شود.
همچنین کانکس ها قابلیت شست و شو و ضدعفونی کنندگی را دارند و شما می توانید بدون اینکه آسیبی به ان ها وارد شوند شستشو و ضد عفونی کنید.

جنس کانکس آرایشگاهی

در کانکس های آرایشگاهی معمولاً نمای بیرونی آن از ورق گالوانیزه یا کامپوزیت و … طراحی و تولید می کنند.
و پوشش داخلی این کانکس ها نیز معمولاً از جنس سرامیک می باشد.

کاربرد کانکس آرایشگاهی

از این کانکس های آرایشگاهی معمولاً در فرودگاه‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی و … استفاده می‌کنند چرا که در این مناطق باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به آرایشگاه ها دسترسی داشته و بدون اینکه کوچک ترین وقتی هدر دهند از خدمات ارایشگری استفاده کنند.

طراحی کانکس آرایشگاه

اگر شما می‌خواهید کانکس آرایشگاه دلخواه و مخصوصی را برای کسب و کار خود طراحی و نصب کنید می توانید با تیم تخصصی کانکس سامان تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به طراحی و تولید کانکس مورد نظر شما اقدام کنند توجه داشته باشید که نصب کانکس نیز توسط خود تیم کانکس سامان انجام خواهد شد کانکس های آرایشگاهی معمولاً هم به صورت پیش ساخته و هم به صورت سفارشی امکان پذیر می باشد و در صورتی که شما بخواهید است کانکس های پیش ساخته استفاده کنید می توانید مدل ها و طرح های موجود را بررسی و انتخاب کنید اما در صورتی که با توجه به محل مورد نظر که قرار است کانکس را نصب کنید باید طراحی کانکس و تجهیزات به صورت ویژه انجام شود که در اینجا شما می توانید انواع و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید.

توجه داشته باشید که محل نصب کانکس آرایشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد شما باید سعی کنید این کانکس ها را در محلی نصب کنید که رفت و آمد زیاد باشد و افراد بتوانند به راحتی به کانکس آرایشگاه مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 15 =