چطور کانکس خود را نگهداری نمایید:

مهم نیست که برای چه کاربردی از کانکس خود استفاده می کنید، تعمیر و نگهداری منظم و مناسب برای اطمینان از اینکه واحد شما در طول عمر خود یک فضای موثر باقی می ماند، مهم است. همه باید بدانند که چگونه کانکس مورد استفاده خود را حفظ کنند! کانکس های استفاده شده ما در شرایط عالی نگهداری می شوند و قبل از اینکه توسط شما اجاره یا خریداری شوند، تحت بازرسی مجدد و بازسازی دقیق قرار می گیرند. اما هنگامی که در دستان شماست، مراحلی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که کانکس شما برای سال های آینده به خوبی به شما خدمات می دهد.
  • دیوارها :
دیوارهای بیرونی کانکس شما در صورت عدم نگهداری مناسب در معرض خوردگی و پوسیدگی هستند. خواه از چوب، فولاد یا آلومینیوم ساخته شده باشند، توصیه می‌کنیم برای مبارزه با تجمع کثیفی و گرده‌ها، سایدینگ‌ها را با فشار ملایم شستشو دهید. یا اگر فقط نیاز به تمیز کردن دارید، از یک اسفنج خیس شده در آب گرم و صابون استفاده کنید. علاوه بر این، توصیه می کنیم هر بخش را به خوبی مرتب کنید تا در تماس مستقیم با دستگاه نباشد.
  • سقف :
همراه با دیوارها، سقف در معرض آلودگی ناشی از آب و هوا، همراه با زباله ها (برگ های افتاده، شاخه های درختان و غیره) است. جارو کردن منظم سقف و تمیز کردن ناودان ها باعث کاهش تجمع آب می شود که می تواند منجر به عدم کپک زدن شود.
  • درب و پنجره ها :
پنجره های کانکس شما را می توان با استفاده از محلول های رایج تمیز کننده استاندارد خانگی تمیز کرد. علاوه بر این، برای مبارزه با کثیفی باید به طور منظم مکانیسم کشویی را پاک کنید – تجمع قابل توجه کثیفی می تواند باعث ساییدگی هنگام باز و بسته شدن پنجره شود. نهایتا اطمینان حاصل کنید که منحرف کننده های باران از نفوذ باران وزشی به درها جلوگیری می کنند. همچنین برای جلوگیری از یخ زدگی هر زمستان درب و لولا را روغن کاری کنید.
  • رنگ آمیزی :
اگر دستگاه شما رنگ شده است، از استفاده از مواد ساینده هنگام تمیز کردن بیرون خودداری کنید. زبر بودن بیش از حد روی رنگ می تواند باعث خرد شدن رنگ شود – بنابراین از مخلوط گرم و صابونی برای تمیز کردن آن استفاده کنید.
  • کفپوش :
کفپوش را عاری از آب ساکن و تجمع کثیفی نگه دارید. هنگام تمیز کردن کف ها می توان از کف شوی های معمولی استفاده کرد. در صورت آسیب دیدگی کفپوش، محل تاب برداشتن را مشخص کنید و در اسرع وقت آن را تعویض کنید. کفپوش را حداقل یک بار در سال درزگیری کنید. کفپوش . مراقب اجسام تیز باشید. کفپوش را عاری از خاک، آب راکد، ذوب برف و نمک ذوب یخ نگه دارید.
  • سیستم گرمایشی و سرمایشی :
نگهداری صحیح از این واحد شما بسیار مهم است! فیلتر را به صورت ماهانه تعویض کنید تا محیط هوای تمیزی داشته باشید. همچنین، دستگاه را به طور مکرر از نظر زنگ زدگی یا خوردگی بررسی کنید. کانال های هوا نیز در هر فصل تمیز کنید. کویل های کندانسور تهویه مطبوع خود را در تابستان تمیز کنید. سیستم گرمایشی خود را در پاییز و سیستم سرمایشی خود را در بهار سرویس کنید. هر گونه اشیایی را که دریچه های دامن را در اطراف پایه ساختمان خود مسدود می کند بردارید. تهویه مطبوع خود را در هوای گرم و در طول عصرها، آخر هفته ها و تعطیلات برای حفظ سطح ایمن دما و رطوبت اجرا کنید.
  • وسایل نور :
در صورت نیاز تعویض کنید. وسایل نور را با لنزهای اکریلیک به طور مرتب تمیز کنید تا خروجی را به حداکثر برسانید.
  • لوله کشی :
اطمینان حاصل کنید که درزگیری در اطراف لوله کشی داخلی به درستی آب بندی شده است و اگر اینطور نیست، بیشتر اعمال کنید. همچنین، به طور منظم از نظر زنگ زدگی یا رسوب در بیرون بررسی کنید و مراقب نشت هایی باشید که می تواند باعث تاب برداشتن کف و دیوارها شود.

نگهداری صحیح از کانکس شما برای حفظ مفید بودن آن در طول سال‌ها بسیار مهم است و برای اطمینان از این امر، صرفاً به مقدار کمی نگهداری، فراتر از برنامه منظم تمیز کردن شما، نیاز است به هر حال اگر یک کار تعمیر و نگهداری بزرگتر از توان شماست؟ با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم. اینجا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شش =