انواع سقف، پلکان و پنجره کانکس

سقف، پنجره و پلکان سه جز مهم خانه کانکسی و کانتینری است. تمام پله‌های و سقف ها از فلزی ساخته می شود و نرده‌ها و اجزای پانل ساخته شده در کارخانه ما ، با پوشش پودری برای پایان ماندگار و تحویل سریع ساخته شده‌اند. هر پروژه پله فلزی و یا سقف به صورت سفارشی و متناسب با نیازهای فضایی خاص شما و نیازهای منحصر به فرد شما طراحی شده است.

در ادامه مروری بر انواع سقف و پلکان خواهیم داشت:

انواع سقف

  • سقف تک شیب:

سقف تک شیب یکی از مدل های رایج است از ویژگی های مهم آن سبک بودن و طراحی مقرون به صرفه است. شیب سقف ها قابل تنظیم بوده و انواع شیب سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای مشتری در دسترس اس. سقف کانکس استاندارد این سبک می تواند متشکل از پانل های سقفی کامپوزیت سقف 3 اینچی با پوسته آلومینیومی و هسته پلی استایرن باشد.

انواع سقف، پلکان پنجره کانکس

انواع سقف، پلکان پنجره کانکس

 

  • سقف دو شیب:

این نوع سقف با تاج است که معمولاً در وسط ساختمان به هم می رسند. در اینجا نیز شیب سقف قابل تنظیم بودو رد متشکل از پانل های سقفی کامپوزیت سقف 3 اینچی با پوسته آلومینیومی و هسته پلی استایرن است. اغلب در ساختمان های تجهیزات مدولار، ساختمان های انبار یافت می شود.

انواع سقف، پلکان پنجره کانکس

انواع سقف، پلکان پنجره کانکس

 

  • سقف چهار شیب:

طرح این سقف فلزی دارای تنوع گزینه های و رنگ سفارشی است. اغلب در طراحی خانه های نگهبانی سطح بالا استفاده می شود و حتی در سیستم های سایبان خاص نیز استفاده می شود. طول های برآمدگی سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای مشتری در دسترس است. سیستم ناودانی یکپارچه از دیگر ویژگی های این سقف است.

شکل زیر این نوع پلکان را نشان می دهد:

انواع سقف، پلکان پنجره کانکس

انواع سقف، پلکان پنجره کانکس

انواع پله

  • پلکان بیرون نصب شونده:

دارای سیستم پیچ و مهره است که مانند سیستم های نیم طبقه فولادی ساخته می شود، ستون ها می تواند صفحات پایه سنگین را نگهداری کند. امکان باز و بسته شدن از دیگر ویژگی¬ها است و اد نرده لوله مربعی 1/2 با صفحه پله 4 اینچی از ویژگی¬های آن است.

شکل زیر این نوع پلکان را نشان می دهد:

 

 

  • پلکان داخل نصب شونده:

توری میله ای، آج های گیره یا بتنی از ویژگی های آن است. فولاد گالوانیزه یا با روکش پودری و نرده های تخصصی قابل سفارش است و همینطور پهنای آن قابل سفارشی سازی است.

انواع سقف، پلکان پنجره کانکس

انواع سقف، پلکان پنجره کانکس

 

  • پله های نیم طبقه:

پله های تجاری و عمومی، مجتمع های آپارتمانی، پله های دسترسی، سکوهای تعمیر و نگهداری از مشتریان این پله ها هستند.

شکل زیر این نوع پلکان را نشان می دهد:

پنجره

  • پنجره پست صحافی:

یک اتصال محکم و پایدار بین پانل های دیوار و پنجره ها را فراهم می کند. این سیستم دارای گزینه 1/8”، 1/4” و 1/2” شیشه سکوریت می باشد. ضخامت شیشه برای یک پروژه با شرایط خاص مورد نیاز متفاوت است. برای U-Value کمتر، یک گزینه عایق بندی شده برای ساختمان های داخلی و خارجی وجود دارد. پنجره‌های تصویر استاندارد باید دارای عرض اسمی 3’8 اینچ X 3′ ارتفاع باشند.

  • پنجره تقسیم کننده:

سیستم اتصال نوار جداکننده انحصاری را ارائه می‌کند و در عین حال تمام ویژگی‌های ساخت خوب را حفظ می‌کند. با این سیستم پنجره مستقیماً در پنل نصب می شود. همانند سیستم بایندر پست ما، این پنجره ها بر اساس پروژه دارای ضخامت 1/8، 1/4، و 1/2 اینچ هستند. پنجره‌های تصویر استاندارد باید دارای عرض اسمی 3’8 اینچ X 3′ ارتفاع باشند.

شکل زیر این نوع پنجره را نشان می دهد:

  • پنجره کشویی:

گزینه پنجره کشویی ساخته شده عمدتاً در غرفه های نگهبانی استفاده می شود، اما می توان از آن در محیط اداری داخلی نیز استفاده کرد. مانند سایر گزینه های پنجره، اینها را می توان با مقدار کمتر عایق بندی کرد. نوار لغزنده استاندارد ما به صورت شیشه 1/4 اینچی و روکش آلومینیومی ارائه می شود. پنجره های کشویی افقی باید اسمی 3 اینچ عرض x 3 اینچ ارتفاع داشته باشند.

  • پنجره با شیشه ضد حریق:

آزمایش شده برای سه چهارم ساعت آتش سوزی، رسیدن به دمای 1600 درجه فارنهایت و سپس لوله کشی با جریان آب با فشار 30 پوند در هر اینچ مربع، شیشه می شکند اما در جای خود باقی می ماند و در این شرایط به عنوان مقاوم در برابر آتش شناخته می شود. ضخامت شیشه 3/16 اینچ است و مش تعبیه شده در داخل آن است.

شکل زیر این نوع پنجره را نشان می دهد:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 11 =