اتاق و خانه پیش ساخته

اتاق و خانه پیش ساخته

 

اتاق و خانه پیش ساخته

اتاق و خانه پیش ساخته، نمونه ای از کانکس های پیش ساخته است که در صنایع مختلف استفاده می شود. در خانه و اتاق پیش ساخته بر اساس نوع کاربری آن  که مسکونی است شاهد ابعاد مختلفی هستیم. در اتاق و خانه پیش ساخته،مصالح از قبل آماده و ساخته شده است ودر محل اسکان کانکس مونتاژ و اسمبل میشود.

اتاق و خانه پیش ساخته یک تکنولوژی به روز می باشد که وارد بازار ساخت اماکن مسکونی شده است. اتاق و خانه پیش ساخته نسبت به ساخت خانه های سنتی مزیت های بسیاری دارد.

 

اتاق و خانه پیش ساخته

 

مصالح بکار رفته در اتاق و خانه پیش ساخته

همانند ویلای پیش ساخته ورق گالوانیزه بکار رفته در اتاق و خانه پیش ساخته به همراه عایق های بسیار مناسب و استاندارد یکی از عمده مصالح استفاده شده در ساخت اتاق و خانه پیش ساخته می باشد. عایق های استفاده در اتاق پیش ساخته عبارتند از پلی اورتان ، پلی استایرن ، پلی فوم ، پشم شیشه ، و ...

در اتاق و خانه پیش ساخته سقف خانه بصورت تک شیب ، شیب دو طرفه، شیب در عرض و ... خواهد بود.

مزیت عمده اتاق و خانه پیش ساخته در آن است که تمامی مصالح از قبل آماده شده و تنها کافی است که آنها را در محل مونتاژ کنیم. در صورتی که روزی به ای اتاق و خانه پیش ساخته نیازی نداشته باشید می توانید آن را دمونتاژ کنید و به جای دیگری منتقل نمایید.

مزیت اتاق و خانه پیش ساخته

مهمترین مزیت اتاق و خانه پیش ساخته بی شک سرعت بالای اجرای آن است. همه ما می دانیم که ساخت اتاق و خانه ای به روش های سنتی بسیار زمان گیر است. در حالی که زمان در اجرای اتاق و خانه پیش ساخته بسیار کوتاهتر است و شما می توانید به راحتی و سرعت آن را اجرا نمایید.

 

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس