جمعه, 08 فروردين 1399 ساعت 04:21

کانکس 2.40*6 چرخدار با سرویس بهداشتی و آبدارخانه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

کانکس

 

این کانکس از جنس ورق گالوانیزه با ضخامت ورق سقف و بدنه 50 می باشد. ورق گالوانیزه استفاده شده در این کانکس مقومت بالایی در برابر ضربه و پوسیدگی دارد.

شاسی کانکس های چرخدار از استحکام بالایی برخوردار است زیرا ممکن است در حین حرکت به دلیل ناهمواری و مسیر دچار حرکت پیچشی شاسی شود.

آبندی صورت گرفته در سقف باعث جلوگیری از نفوذ آب و حشرات موذی می شود.

همانطور که در عکس قابل مشاهده است یکی از مزیت های چرخدار بودن کانکس در این است که می توان کانکس را به راحتی از نقطه ای دیگر جابه جا کرد. مزیت دیگر چرخدار بودن توجیه اقتصادی داشتن آن است بدین منظور که دیگر نیاز به هزینه جرثقیل بابا جابه جابب نیست.

در ساخت این کانکس، سرویس بهداشتی در گوشه کار در نظر گرفته شده که دارای : روشویی  جا مایع  هواکش برقی  آینه  شیرآلات یا به صورت اهری با به صورت پیچی می باشد.

معمولا کف سرویس ها را به صورت استاندارد و اصولی از فایبرسرامیک استفاده می کنند.

همانطور که در تصویر مشاهده می فرمایید مخزن آب در بالای سرویس بهداشتی از جنس پلی اتیلن بهداشتی و با کیفیت ساخته شده است. مخازن آب پلاستیکی بسیار پرطرفدارتر از مخازن فلزی هستند به دلیل تک بودن که خود نکته قابل توجهی است چون غالباً در سقف کانکس قرار میگیرد و این که در مخازن پلاستیکی با زنگ زدن و پوسیدگی مشاهده نمی شود.

فقط در موارد خاص و یا بنا به نظر مشتری مخازن آب فلزی نصب می گردد یکی از آن دلایل این است ک مخزن در کنار حرارت یا آتش و یا برخوردار با اجسام و وسایل های دیگر قرار بگیرد.

چرخ های کانکس چرخ پیکانی می باشد.

درب سرویس بهداشتی از بیرون تعبیه شده است و جلوی بروز نفوذ بوی نامطبوع به داخل کانکس را می گیرد.

این کانکس با 2 درب طراحی و ساخته شده یکی برای سرویس بهداشتی یکی برای درب ورودی می باشد. به درب و پنجره ها حفاظ مستحکمی برای جلوگیری از سرقت نصب شده است.

با طراحی فریم کولر در کانکس ها این امکان را فراهم کرده ایم که در صورت نیاز مشتری کولر مورد نظر خورد را نصب کرده و یا در صورت سفارش مشتری دریچه بخاری در کانکس تعبیه می گردد. 

لینک های مرتبط با این نوشته :   کانتینر , کانکس اداری  , کانکس

خواندن 605 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 15:53

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.