جمعه, 15 فروردين 1399 ساعت 11:15

کانکس فروشگاهی یا گل فروشی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

کانکس فروشگاهی یا گل فروشی

با توجه به پرتابل بودن کانکس های فروشگاهی که موجب میشود بتوان از این نوع کانکس ها در فضاهای مختلف شهری با شرایط آب و هوایی کاملا متفاوت بهره جست.

با توجه به طرح کانکس فروشگاهی پیش رو ، به نوعی می توان طبیعت و زیبایی را در فضاهای محدود شهری امروز در کنار هم گنجاند که این امر موجب طراوت و شادابی در مقوله مبلمان شهری میگردد.

کانکس گل فروشی با داشتن پنجره های بزرگ و ظرافت و طراحی که در ساخته آن به کار میرود این امکان را فراهم می سازد تا عابران پیاده از زیبایی طبیعت جاری در آنها استفاده نمایند لذا به منظور بهینه سازی آن ، کف را سرامیک نموده تا ضمن داشتن قابلیت شستشو بتوان به واسطه استفاده از طرح ها و رنگ های متنوع در کف باسلیقه استفاده کنندگان و فضای جاگذاری چنین دستگاهایی هم خوانی برقرار نمود.

همانطوریکه در عکس مشاهده می کنید برای حفاظت بیشتر از حفاظ درب و پنجره ها بهره جسته ایم به طوری که نه تنها از زیبایی آنها کاسته نمی شود خود نیز عاملی برای زیباتر نمودن دستگاه ها گردیده است.

در نمای این دست از کانکس ها می توان به لحاظ تنوع در رنگ بندی از سایدینگ فلزی یل پانل دکوراتیئ استفاده نمود که با شکل دهی مناسب، بهترین بازدهی را برای استفاده کنندگان خواهد داشت.

برای استحکام بیشتر کانکس های فروشگاهی از جمله گل فروشی، شاسی و استراکچرهای سنگین استفاده میشود که موجب پایداری و زیبایی بیشتر شده و این مهم فراهم شود تا بتوان در مناطق مختلف آب و هوایی ایران استفاده نمود.

نکته حائز اهمیت در ساخت کانکس های با چنین ظرفیت های بالایی از دیده شدن، زیبایی آنهاست که در عکس مقابل با به کارگیری ورق های شکل داده شد در دور تا دور نمای برای کانکس قابل مشاهده است که به سینه کفتری معروف میباشد.

کانکس های فروشگاهی به نوعی با بازارهای جدید علی الخصوص بازارهای اینترنتی هم سو بوده و این امر را فراهم می آورد تا فروشندگان کاملاها و خدمات اینترنتی ، کالاهای تجاری خود را نیز به صورت مستقیم به دست مشتریان خود برسانند که از طرفی به واسطه جریان ارتباطات مستقیم موجب اطمینام خاطر مشتریان گردیده و از طرفی ارتقا سطح فروش را برای کار آفرینان و بنگاههای کوچک اقتصادی در بر خواهد داشت.

 

برای دریافت کاتالوگ محصولات ما میتوانید از این لینک اقدام نمائید.

مطالب مرتبط با این مطلب: پلان انواع کانکس , پلان انواع کیوسک , کانکس

خواندن 434 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 فروردين 1399 ساعت 02:57

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.