کانکس چرخدار متحرک

کانکس چرخدار متحرک

تقریبا 90% کانکس ها متحرک هستند که یا به وسیله جرثقیل یا تریلی و یا بوسیله چرخدار کردن جابجا می شود. تنها کانکسهایی که اصلا" متحرک نیستند کانکسهای ثابت و اجرا در محل است، یعنی اینکه كانكس ثابت به دلیل نوع استراکچر و نوع تیر ریزی و کف ریزی قابل جابجا شدن و متحرک نیستند.

كانكس چرخدار متحرك را می توان به تمامی نقاط حمل و جابجا کرد و این یکی از محاسن کانکسهای متحرک میباشد. در کانکسهای متحرک به علت جابجایی زیاد احتمال آسیب دیدگی کانکس بسیار زیاد است و حتی در بعضی مواقع آسیب به کانکس بسیار زیاد و غیر قابل جبران است . به همین دلیل برای جابجا کردن کانکس ها باید از تیم و افراد مجرب استفاده کرد تا حتی الامکان در حد آسیب دیدگی را پایین آورد.

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار کانکسی است که با نصب چرخ بر روی آن امکان جابجایی آن وجود دارد و نیازی به حمل با جرثقیل و یا تریلی نیست. اصولا برای پروژه های راه سازی بهترین انتخاب کانکس های چرخدار می باشد که با پیشرفت پروژه بتوان کانکس را تنها با بستن به پشت یک کش جابجا کرد.

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس - اتاق و خانه پیش ساخته