کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

یکی از خدماتی که صنعت کانکس سازی به جامعه کرده است ساخت کانکس سرویس بهداشتی می باشد. با توجه به اهمیت بهداشت فردی و اجتماعی شهروندان و افراد مستقر در اماکن مختلف، نیاز به سرویس بهداشتی در هر جایی که انسان ها باشند به چشم می آید ولی با توجه به شرایط سخت محیطی در بعضی مکان ها نمی توان براحتی سرویس بهداشتی را ایجاد کرد.

در اکثر پروژهای عمرانی در کشور که در بیابانهای دور افتاده می باشد کانکس سرویس بهداشتی سریعترین و ارزانترین انتخاب می باشد. با توجه به سرعت در راه اندازی و همچنین عدم نیاز به مصالح و عدم نیاز به خرابی پس از اتمام پروژه و ... یک راهکار مناسب موقت در بسیاری از مکان ها می باشد هرچند که این کانکس را می توان به عنوان یک انتخاب طولانی مدت برای یک محل نظر گرفت.

 

کانکس سرویس بهداشتی

 

انواع کانکس سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی را با کلمه چشمه از هم مجزا می کنند، به عبارتی دیگر واحد شمارش سرویسهای بهداشتی، چشمه می باشد. انواع کانکس سرویس بهداشتی به دسته بندی های زیر تقسیم می شود.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه (تک کابین)

کانکس تک چشمه تقریبا همواره بدون راهرو می باشد و درب ورودی کانکس به محیط باز می شود. و روشویی در کابین کانکس نصب می شود.

کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

کانکس دو چشمه نیز اغلب همانند کانکس نوع یک چشمه بدون راهرو می باشد و درب ورودی کانکس به محیط باز می شود و شرایط و امکانات هر دو کانکس مشابه هم هست که بسته به درخاست مشتری راهرو دار هم ساخته میشود.

کانکس سرویس بهداشتی سه چشمه (چندکابین)

کانکس سه چشمه (چند چشمه) و بالاتر دارای یک راهرو می باشد که روشویی ها در راهرو قرار دارند و هر چشمه دارای یک هواکش مجزا می باشد.

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

کانکس سرویس بهداشتی به همراه حمام نیز، نوعی از کانکس های سرویس بهداشتی است که در داخل آن امکانات حمام همچون دوش تعبیه گردیده است. در این کانکس، سرویس بهداشتی و حمام یا به صورت یکجا و یا به صورت مجزا ساخته می شود.

  بزرگترین کانکس سرویس بهداشتی ساخته شده در ایران 24 چشمه می باشد.

در تمام کانکس ها لوله کشی بصورت رو کار و با استفاده از لوله های سفید انجام شده است. در راهرو کانکس، هواکش و دریچه بصورت مجزا قرار دارد. همچنین در راهروها چندین پریز برق در نظر گرفته شده است.

کانکس سامان قادر به تولید کانکس های سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت و نیز فایبر گلاس می باشد.

 

کانکس سرویس بهداشتی

 

جنس بدنه داخلی و خارجی کانکس سرویس بهداشتی

 در کانکس سرویس بهداشتی بدنه خارجی کانکس از جنس ورق گالوانیزه شادولان یا همان فرم دار می باشد که دارای رنگ کوره است. همچنین بدنه داخلی کانکس نیز از p.v.c می باشد که دارای عایق پلی استایرن است.

کف کانکس سرویس بهداشتی از جنس فایبرگلاس یک تکه می باشد که خود رنگ است. کف کانکس قابل شستشو می باشد. همچنین در کف کانکس می توان از آلومینیوم آجدار 2 میلی متری هم استفاده کرد. سنگ توالت و روشویی استفاده شده  از جنس چینی آلات مرغوب و درجه یک می باشد. جنس در و پنجره استفاده شده نیز آلومینیومی می باشد. این کانکس ها را می توان در ابعاد مختلف ساخت و همچنین می توان آن را چرخ دار نمود تا قابلیت جابجایی را داشته باشد.

برای خروج فاضلاب از کانکس سرویس بهداشتی میتوان از سبتیک که نوعی منبع پلاستیک است استفاده کرد. این منبع در پایین سرویس بهداشتی قرار میگیرد. بعضی از کانکس های سرویسهای بهداشتی را چرخدار تولید میکنند تا حمل و نقل و جابجایی آنها آسان باشد. کانکس های سرویس بهداشتی به خاطر سیار بودن و سهولت در راه اندازی امروزه مورد توجه کارفرمایان می باشند.

برخی مزیت های کانکس سرویس بهداشتی سامان

تمامی مدلهای ساخته شده کانکس سرویس بهداشتی شرکت سامان از بهترین مواد اولیه بوده و تمامی استاندارهای لازم را رعایت می کنند. عمر طولانی کانکس تولید شده در شرکت سامان جزو مزیت های اصلی آن است که این مساله ارتباط مستقیمی با ساخت استاندارد محصول دارد.

 

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس

 

ابعاد کانکس سرویس بهداشتی

ابعاد کانکس سرویس بهداشتی به صورت استاندارد است. شاسی و استراکچر کانکس های سرویس بهداشتی بر اساس پلن موجود ساخته می شود. ابعاد استاندارد کانکس سرویس بهداشتی در سامان برابر با 120 در 120 می باشد. هرچند برخی کانکس ها هم بر اساس خواست مشتری به صورت 120 در 140 ساخته می شود. کانکس 120 در 120 دارای یک چشمه توالت و یک روشویی می باشد. البته ابعاد کانکس می تواند به صورت دلخواه مشتری هم باشد.

کانکس سرویس بهداشتی دست دوم

ما کانکس های سرویس بهداشتی کارکرده شما را خریداریم. ما در کارخانه اقدام به تعمیر این کانکس ها می کنیم. البته در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد. ما به عنوان تولید کننده و فروشنده کانکس سرویس بهداشتی دست دوم شما را خریدار هستیم. همچنین فروش کانکس دست دوم نیز جزو خدمات ما می باشد. برای استعلام لیست قیمت کانکس سرویس بهداشتی دست دوم با ما تماس بگیرید.

منبع: شرکت تولیدی کانتینر و کانکس سامان