کانکس ثابت كاربرد مناسب

کانکس ثابت

كانكس ثابت به کانکسهایی گفته می شود که در یک محل ثابت باشند و تا سالیان سال احتیاج به جابجایی ندارند و در همان مکان باقی می مانند. این نوع کانکس به علت ثابت بودن پروژه و در حرکت نبودن پروژه در یک محل ثابت است مثل ساختمانهای اداری و شرکت ها و سازمان ها مختلف.

کانکس ثابت اغلب برای کمپ های کارگری یا بایگانی یا رستوران و نمازخانه استفاده می شود. در کانکس های ثابت شما فقط یکبار هزینه جابجایی و نصب را خواهید داد ، چون این کانکسها چندین سال ثابت خواهند بود و شما دیگراحتیاج به جرثقیل و جابجا کردن آن را ندارید.

کانکس ثابت باید مقاوم سازی شده باشد مخصوصا در کف کانکس. بخاطر اینکه کف کانکس در معرض تخریب شدید می باشد. اغلب ابعاد كانكس ثابت حدودا" بالای 36 الی 40 متر مربع است چون از نظر هزینه و کیفیت بسیار مفید است که ثابت ساخته شوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس - اتاق و خانه پیش ساخته