کانکس
کانکس
arrow
arrow
کانکس

کانکس , قیمت کانکس , فروش کانکس , کانکس دست دوم , خرید کانکس

فروش اقساطی کانکس

 

نمونه کانکس

ویژگی های کانکس سامان

شرکت کانکس سازی سامان با بهره گیری از نیروی متخصص و آخرین متد های روز دنیا در صنعت کانکس و کانتینر سازی توانسته است، محصولات خود را مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا تولید کند، استفاده از مواد اولیه با کیفیت ،ابزار و فناوری های جدید موجود در این صنعت ، باعث ارتقاء کیفی محصولات ما شده است.

شما می توانید هر گونه محصول مورد نیاز خود در زمینه کانکس و کانتینر را از ما بخواهید. برای اطلاع از چگونگی ثبت سفارش و یا سوال در خصوص خرید کانکس ، فروش کانکس ، کانکس دست دوم ، قیمت کانکس ، انواع کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانتینر ، کانتینر 20 فوت ، کانتینر 40 فوت ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی و ... با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مواد اولیه باکیفیت

استفاده از متریال های باکیفیت و استاندارد

تنوع محصولات

طیف گسترده ای از انتخاب ها برای مشتریان

طراحی زیبا

ظاهر زیبای محصولات و استفاده از ترکیب رنگی مناسب

کانکس

خرید کانکس، فروش کانکس، قیمت کانکس

کانتینر

کانتینر 20 فوت ، کانتینر 40 فوت

اتاق و خانه پیش ساخته

استفاده آسان و امکان جابجایی خانه پیش ساخته
کانکس

درباره ما

شركت سامان با توليد و بهره گيري از دانش فني روز و با استفاده از بهترين مواد اوليه افتخار دارد توليدات خود را با بالاترين كيفيت عرضه نمايد . از سال 1346 با بكارگيري نيروهاي كار آزموده با تاسيس كارخانه اي در محمود آباد مازندران و كارخانه ديگري در ابتداي جاده ساوه در امور توليد اتاق هاي پيش ساخته در انواع مختلف مسكوني ، اداري ، كارگاهي ، كيوسكهاي نگهباني ، اتاق فرمان مجهز به كليه تجهيزات و امكانات رفاهي اقدام نموده و اكنون قادر به تأمين اقلام مورد نياز شما در زمينه هاي مذكور مي باشد.
شما برای اطلاع از نحوه خرید کانکس ، فروش کانکس ، قیمت کانکس و یا کانکس دست دوم می توانید با ما تماس بگیرید.

نظرات مشتریان

برخی مشتریان کانکس سامان