کانکس فست فود - خرید کانکس فست فود

f710044bf79a4b1f5d8b085e5e5d9711 M

چون جهت تهیه غذا هست و معمولا فست فودهایی که غذای گرم آماده می کنند باید ارتفاع کانکسها 5/2 و دارای هواکش باشند . کانکسهای فست فود باید دارای تویه مناسب باشند . کانکسهای فست فود را میتوان با تجهیزات هم تحویل داد طبق سفارش مشتری . شاسی کانکسها ازتیرآهن و ضد زنگ بدنه میباشند . اسکلت پروفیل کشی کامل و با توجه به ابعاد کانکس پروفیلهای 40*40 60*40 یا 80*40 و... استفاده میشود برای کانکسهای فست فود می توان از دیوارپوشهای PVC رنگی استفاده کرد و می توان کف هم با توجه به رنگ دیواره ها سرامیک رنگی کرد . و یا ترکیبی از دو رنگ که از نظر نمای داخلی خیلی زیباتر به نظر میرسد باید دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی مطمئنی باشند و در یک قسمت کانکس حتما روشوئی بهمراه مایع باشد که از نظر بهداشتی هم مشکلی نباشد .

ساندويچ فروشي - ساخت خانه 3*2 - كانكس گلخانه رستوران ساندويچ فروشي آشپزخانه - فروش کانکس

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس - اتاق و خانه پیش ساخته