کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی در پارک ها و کلیه مکان های پرجمعیت امروزه مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته اند. باتوجه به عدم امکان ایجاد بناهای ثابت در این مکان ها (مثل پارک، اماکن تاریخی که مردم تردد زیادی دارند) از کانکس فروشگاهی جهت فروش محصولات استفاده می شود.

انواع کانکس فروشگاهی:

1-کانکس های فروشگاهی اغذیه فروشی(که شامل فست فود و سایر اغذیه جدید و آماده و خیابانی) که در اکثر   پارک ها و خیابان ها گذاشته می شود-معمولاً به صورت ثابت  یا چرخدار ساخته می شوند. و مانند یک مغازه کوچک که تمام نیازها مدنظر فروشنده (شامل پیشخوان،پنجره های بزرگ، نمای شیشه ای،ظرفشوئی – کابینت بندی-کف قابل شستشو-پایه-پله کانکس-حفاظ در و پنجره و… تعبیه شده است-این کانکس ها در ابعاد 40/2 ×4 -40/2 ×6 و … ساخته می شوند-معمولاً در طرح های خاص و سفارشی ساخته می شوند.
2-کانکس فروشگاهی (بلیط فروشی)-شهردارها و شرکت های حمل و نقل شهری مثل BRT و سایر شرکت های اتوبوسرانی و ترمینال ها و مسافربری بین شهری و مترو و… از این نوع کانکس ها جهت  فروش کارت بلیط و شارژ و… استفاده می کنند. معمولاً از  جنس کامپوزیت ساخته می شوند.
3-کانکس فروشگاهی (نمایشگاهی)-در نمایشگاه هایی که از سوی وزارت صنایع و بازرگانی جهت شرکت های تولیدی صنعتی و بازرگانی و خدماتی برگزار می شود مخصوصاً در قسمت فضای باز نمایشگاه به عنوان فروش و معرفی محصولات آن شرکت و یا خدمات آن شرکت استفاده می شود در نمای کانکس ها مشخصاً از لوگو و رنگ آرم آن شرکت جهت معرفی و تبلیغ استفاده می شود.
  • درب کانکس های فروشگاهی بنابر سفارش معمولاً به صورت کرکره ای برقی و ریموت دار ساخته میشود که در پایان کار فروشگاه در انتهای ساعت کاری وسایل به داخل برده شده و درب کرکره ای قفل میشود.
  • مزیت استفاده از کانکس جهت کانکس های فروشگاهی
  • امکان حمل و نقل به جاهای دیگر در صورت عدم جوابگویی کار یا فروش بیشتر در آن مکان قبلی می توان به جای دیگری انتقال داد در صورتیکه در بنای ثابت انجام این کار با ضرر و زیان فراوان مالی و زمان همراه می باشد.
  • سرعت بالای ایجاد فروشگاه که در کوتاه ترین زمان کانکس ساخته و به مکان حمل میشود و هزینه های ساخت بنا معاف می باشد.
  • امکان رنگ آمیزی مجدد و تغییرات ساده در نمای داخلی و خارجی توسط خود فروشنده و به سلیقه خود و متناسب با گذشت زمان و تغییرات لازم
  • امکان فروش مجدد کانکس در کوتاه ترین زمان در صورت تغییر شغل و عدم نیاز به کانکس
  • امکان بیمه نمودن کانکس در برابر هرگونه خسارت و بلایای طبیعی
  • ضد زلزله بودن کانکس
شرکت کانکس سامان کانکس با کاربری سوپرمارکت، فروشگاه، فست فود، رستوران، مغازه، کیوسک و … را با پلان و نقشه و مشخصات مورد درخواست مشتری را نیز تولید می نماید. این نوع کانکس ها بسته به کاربری که دارند، شکل و متریال مخصوص خود,قیمت مخصوص خود را خواهند داشت.
این نوع کانکس ها دارای مقاومت در برابر خوردگی، پوسیدگی، زلزله می باشد و در مقابل سرما، گرما نیز عایق می باشد و با تغییراتی که در ساخت کانکس ایجاد می شود، کانکس را برای استفاده در هر نوع شرایط جوی آماده می نماید که شرکت سامان این مهم را برای مشتریان فراهم کرده است.
کانکس رستوران، کانکس فروشگاه، کانکس سوپرمارکت و مغازه، کیوسک و کانکس فست فود قابلیت ساخت بصورت پانلی,کانکسی و ساخت و اجرای در محل را نیز دارد.
کانکس فست فود
کانکس میوه فروشی
کانکس فروشگاهی
کانکس فروشگاهی
کانکس فروشگاهی
کانکس بوفه
کانکس بوفه
کانکس فروشگاهی