کیوسک نگهبانی و یا همان کانکس نگهبانی امروزه جزو نیازهای تمام شرکت ها و سازمان ها می باشد. با توجه به محل نگهبانی، کیوسک نگهبانی بایستی در ورودی مجتمع ها و یا اطراف قرار گیرد که بعضی از اوقات امکان ساخت اطاق و یا دکل نگهبانی وجود ندارد که می تواند جایگزینی برای آن باشد.

با توجه به تقاضای کیوسک نگهبانی، این کیوسک ها جزو محصولات همیشه آماده شرکت کانکس سامان می باشد. هرچند با توجه به سفارش مشتری کیوسک نگهبانی سفارشی نیز ساخته می شو

کیوسک نگهبانی

مشخصات کیوسک نگهبانی

کیوسک نگهبانی برجکی است که معمولا برای کارخانه ها ، پادگانها ، و شرکتهایی که نیاز به حراست ویژه دارند و نگهبان از بالا به محیط کاملا مسلط است. در اطراف این کیوسک و یا همان کانکس ها پروژکتوری تعبیه شده می باشد که از این پروژکتورها برای روشن کردن فضای اطراف کیوسک نگهبانی و محوطه استفاده می شود. محل تعبیه پروژکتورها در این کیوسک ها مهم می باشد تا بتواند منطقه زیاد و مفیدی را روشن نماید.

کیوسک نگهبانی دارای بالکن در اطراف خود می باشد و همچنین اتاقی که دارای دید 360 درجه میباشد. راه دسترسی به این برجکها راه پله و یا بالابر میباشد کانکسهای دیگر برای نگهبانی، کیوسک های معمولی به ابعاد 2*2 – 1.5*1.5 و یا کامیونتی و سایدینگی میباشد . نمونه دیگر از کیوسک های نگهبانی ، کیوسک سرایداری می باشد که در درابعاد 6 و 4 متری ساخته میشود و در آن یکدستگاه سرویس بهداشتی و حمام + یک آبدارخانه و امکانات خوابگاهی تعریف شده است.

با توجه به اینکه کیوسک نگهبانی به عنوان سرپناهی برای نگهبان به حساب می آید بنابراین بایستی در زمان ساخت عایق حرارتی و سرمایی مناسبی را در ساخت کیوسک نگهبانی استفاده کرد. وجود عایق های مناسب در بدنه کیوسک نگهبانی باعث خواهد شد که در سرمای زمستان و یا گرمای تابستان افراد حاضر در داخل آن در آسایش بیشتری باشند.

کیوسک نگهبانی مدل های مختلفی را می تواند داشته باشد که از لحاظ ظاهری متفاوت از هم هستند ولی در مشخصه های اصلی آنها فرقی باهم ندارد. به عنوان مثال دید 360 درجه ای  و استفاده از پروژکتور مناسب برای روشنایی اطراف کیوسک نگهبانی در تولید هر نوعی از کیوسک لحاظ می شود.

برای سفارش و خرید کانکس نگهبانی و همچنین اطلاع از قیمت کانکس نگهبانی با ما تماس بگیرید.