کیوسک روزنامه فروشی | کانکس روزنامه فروشی

کانکس روزنامه فروشی ( مطبوعاتی) در سطح چهار راهها – میادین مهم شهر نزدیک دانشگاه ها و مدارس و نزدیک ادارات مرکزی و مجتمع کارخانجات ، داخل شهرکهای صنعتی پادگانها و سایر اماکن مشابه مستقر می شوند.

کیوسک روزنامه فروشي

کانکسهای روزنامه فروشی (در حال حاضر در سطح شهر آن چیزی که مرسوم است) صرفا فروش روزنامه و مجله ندارند همانطور که همه ما در کیوسکهای روزنامه فروشی دیده ایم در داخل این کانکسها سیگار و آدامس و تنقلات و… دیده می شود که از لحاظ قانون خطا و تخلف محسوب می شود چراکه کاربری این کانکس صرفا جهت روزنامه است.

در این کانکسها باید در نظر داشته باشم که امکان تعبیه سرویس بهداشتی وجود ندارد درصورت نیاز میتوان یک روشوئی نصب کرد که به درخواست مشتری اجرا میشود وسیستم روشنایی داخل مثل کانکس گلفروشی خیلی اهمیت ندارد ولی به هر حال باید استاندارد باشد.

در داخل کانکس روزنامه فروشی مسائل ایمنی و آتش سوزی بسیار مهم است چرا کالای قابل اشتعال داخل اینها عرضه میشود پس سیستم اطفاء حریق متناسب با بودجه مشتری داخل اینها در نظر گرفته می شود. همینطور در سیم کشی برق هم باید از کابلهای قوی و کلید و پریز ارت دار و مقاوم در برابر آتش سوزی استفاده کرد باید دقت کنیم کوچکترین نشت آب از سقف و … وجود نداشته باشد چرا که کالا روزنامه و کاغذ است و نباید آب به انها نفوذ کند بهتر است پیش بینی مواقع بارندگی داشته باشیم مثل سایه بان خودکار یا دستی .