کانکس ویژه نیروهای مسلح

صنعت دفاعی یکی از حوزه هایی است که بیشترین بودجه در آن اختصاص می یابد که برای هر کشوری از اهمیت بالایی برخوردار است. کانکس ویژه نیروهای مسلح با قابلیت استفاده مجدد، نه تنها نیازهای روزانه ارتش را برآورده می کند، در هزینه ها نیز صرفه جویی می کند.

همچنین سازگار با محیط زیست است و متحرک می باشد. با مزایای حمل و نقل آسان، ساخت سریع، ترکیب انعطاف پذیر، کانکس نظامی برای استفاده کاملا مناسب هستند. این کانکس ها به سربازان، کارمندان پشتیبانی و سایر اعضای نظامی امکان اسکان، غذاخوری، آموزش، سرگرمی و تفریح می دهد. ما بسیار مفتخریم که بگوییم ارکان های دفاعی سرتاسر ایران معمولاً به ما متکی هستند تا بتوانیم سرپناه و قابلیت اردوگاهی را فراهم کنیم.

ساختمان‌های نظامی

هر یک از این ساختمان‌های نظامی به دلیل عملکردی که دارند، حیاتی هستند. دوام این سازه ها، استفاده طولانی مدت، کیفیت بالا در تمام جنبه ها و مقاومت در برابر شرایط اقلیمی حائز اهمیت است. پرکاربردترین سیستم برای این سازه ها سازه های بتن آرمه است. این در حالی است که در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی می توان مواد بادوام و سازه های بادوام تری تولید کرد. با سیستم های تولید در حال توسعه، امکان تولید سازه های اقتصادی تر، سریع تر، مفیدتر، سالم تر و بادوام تر وجود دارد. ساختمان کانکسی ارتش یکی از آنهاست. ساختمان های ما با داشتن مزایای تولید سریع، تدارکات آسان و نصب سریع با ویژگی مدولار خود، پروژه های ساختمانی دفاعی و نظامی را مانند هر زمینه ای تسهیل می کنند.

سرعت پایین  ساخت و ساز

ساختمان هایی با وسعت هزاران متر مربع را می توان به سرعت تکمیل کرد و در مدت زمان کوتاهی آماده بهره برداری شد. این مزایا عملیات ساخت و ساز نظامی را که به سرعت نیاز دارند بسیار آسان می کند. همان گروه ساختمان ارتش مدولار را می توان از نقاط اتصال جدا کرد و به نقطه استفاده دیگری فرستاد و به راحتی دوباره نصب کرد.

کانکس های نظامی این شرکت، برای تسهیل تحرک و استقرار یکپارچه برای نظامیان مستقر در نقاط دورافتاده یا در هر نقطه دیگر مناسب سازی شده اند. سازه فولادی چارچوب باعث شده در مقایسه با دیگر خانه های سازه آجری-بتنی، خانه کمپ ماژول دارای مزایای بی نظیری در زمینه مقاومت در برابر بلایای طبیعی باشد. این کانکس ها می تواند با عملیات نظامی حرکت کنند.

این سازه ها قابل جداسازی به‌طور قابل توجهی بادوام، مقرون‌به‌صرفه هستند. سهولت سفارشی سازی، مقرون به صرفه بودن و استقرار سریع برخی از جذاب ترین ویژگی های پادگان های پیش ساخته و دیگر ساختمان های کانکسی ارتش هستند و به سرعت در تاسیسات نظامی رواج بیشتری می یابند.

مزایای مهم کانکس نظامی به شرح زیر است:

• صرفه جویی در حمل و نقل و فضای ذخیره سازی: یک واحد کانکسی استاندارد می تواند در یک بسته حجمی یک¬چهارم از یک کانتینر حمل و نقل استاندارد 20 فوتی بسته بندی شود.در نتیجه هر واحد کانکسی می توان از آن به طور مستقیم برای حمل و نقل دریایی و زمینی استفاده کرد.

• نصب سریع: اگر سازه اجرا در محل باشد آنگاه ساندویچ پانل ها و ستون های فولادی واحدهای کانتینری استاندارد همگی در کارخانه تکمیل شده اند. در سایت، فقط ستون ها و پانل های دیوار باید به قاب پایین و بالا پیچ و مهره شوند و گیره های خط به ترتیب درج می شوند، اتاقی به مساحت 18 متر مربع تکمیل شد.

• مقاومت خوب در برابر آتش و اثر عایق صدا: لایه عایق سقف پشم شیشه است که عایق حرارتی و عملکرد نسوز عالی دارد. دیوار از ساندویچ پانل پشم سنگ ساخته شده است. این ماده نه تنها دارای استحکام بالا و عملکرد عایق حرارتی خوب است، بلکه دارای مقاومت خوبی در برابر آتش و عملکرد مقاوم در برابر شعله است. آب بندی به برخی از قسمت های اتاق ماژول اضافه می شود تا هوابندی خوب حاصل شود. شکاف بین سقف و زمین به عملکرد کاهش صدا دست می یابد و ساندویچ پانل های پشم سنگ در پانل های دیواری نیز یک ماده عایق صوتی خوب هستند.

• محکم و قوی: بدنه اصلی خانه کانتینری دارای سازه ای فولادی است که توسط پیچ و مهره های با مقاومت بالا به هم متصل شده و ساختار کلی با مقاومت بالا را تشکیل می دهد که می تواند در برابر زلزله و طوفان مقاومت کند.

کانکس ویژه نیروهای مسلح

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =