امنیت یک نیاز حیاتی برای انسان بوده و به عنوان یک نیاز ضروری تلقی می شود. یکی از بزرگترین امکاناتی که برای نیازهای امنیتی در نظر گرفته شده است، کانکس نگهبانی است. کانکس نگهبانی به عنوان مظهر کل سیستم ایمنی در نظر گرفته می شوند، زیرا این نگهبانان بهترین عامل بازدارنده برای جرم هستند. فراهم کردن فضای امن و مطمئن برای نگهبانان کاری با اولویت است. از طرفی به نگهبان خود یک کانکس نگهبانی مناسب بدهید و به آنها بفهمانید که به ارزشیابی آنها فکر می کنید.

کانکس نگهبانی فضای بسته ای هستند که در ورودی به عنوان ایست بازرسی برای نظارت بر تاسیسات قرار می گیرند. همچنین برای ایجاد یک فضای سرپناه برای کارکنان استفاده می شود. آنها در بسیاری از مکان ها مانند ایست های بازرسی پلیس، باجه های عوارض، امنیت محل ساخت و ساز، امکانات ورزشی، امنیت فرودگاه ها، ساختمان های نگهبانی و غیره استفاده می شوند. آنها از مواد مختلفی مانند فولاد نرم، فولاد، چوب، FRP و PVC ساخته شده اند. برخی از حوزه های کاربردی به شرح زیر است:

  • سایت های ساختمانی
  •  ورودی ادارات
  • ورودی مناطق تجاری
  •  نقاط با امنیت بالا مانند دفتر استانداری
  • وزارتخانه و شرکت های شهرداری
  • پست های بازرسی پلیس
  • باجه های عوارضی
  • باشگاه ورزشی
  • فرودگاه ها
  • ساختمان های نگهبانی

 

کانکس نگهبانی

 

فرآیند نصب کانکس نگهبانی آسان است زیرا در مقایسه با ساختمان های دائمی سبک وزن است. آنها را می توان به راحتی در محل شما انتقال میدهد و ما همچنین می توانیم خدمات اضافی مانند گرمایش، آب و توالت های یکپارچه ارائه دهیم. در طول دو دهه خدمات گذشته، ما به عنوان بهترین ارائه دهنده این کانکس در ایران شهرت پیدا کرده ایم. ما کانکس نگهبانی ایمن و قابل اعتماد را برای برخی از بزرگترین شرکت ها عرضه کرده ایم. ما در ارائه کانکس نگهبانی ایمن، کاربردی، قابل حمل و مدولار مناسب برای تمام نیازهای تجاری شما در هر نوع بخش/محیط تخصص داریم. به دلیل سهولت در حمل و نصب، از این کابین های امنیتی در بسیاری از موسسات بخش خصوصی استفاده می شود. انواع کابین امنیتی که ما ارائه می دهیم. جهت خرید انواع کانکس به سایت سامان ایران مراجعه کنید.

این کانکس با ساختار ساندویچ پانل: ساختار ساندویچ پانل ما ترکیبی از استحکام ساختاری بالا و وزن کم است

کانکس نگهبانی آلومینیومی: کابین های امنیتی آلومینیومی ما تضمین شده است که هم دوام بالا و هم مقرون به صرفه بودن را به شما می دهد

 کانکس نگهبانی با توالت: کانکس نگهبانی امنیتی ما با توالت ها یک انتخاب راحت و مقرون به صرفه است.

تمامی قسمت های کابین در انبارهای سازندگان ساخته شده و در محل مونتاژ یا نصب می شود. این اتاق ها که گاهی اوقات به عنوان اتاق نگهبانی شناخته می شوند، دارای امکانات مختلفی مانند پریز برق، میز، کمد و غیره هستند که به افزایش کارایی این کابین ها کمک می کند.

می دانیم که ایران کشوری چهارفصل است گاه بسیار گرم است و گاه بسیار سرد میباشد. به طور مثال، در اوج تابستان، دما ممکن است به 50 درجه سانتیگراد برسد. در این هوای کار کردن در بیرون برای انسان بسیار سخت است. یک راه حل عالی ارائه می دهد ” کانکس نگهبانی” این کابین نه تنها یک یک محل برای نگهبان فراهم می کند بلکه نیازهای اساسی محافظان امنیتی را نیز برآورده می کند. کانکس نگهبانی ما می تواند از یک میز از پیش ساخته شده، کولر، حمام متصل تشکیل شده است. از طرفی این نوع کانکس این شرکت همچنین مقاومت زیادی در برابر عوامل طبیعی مانند باران، طوفان، باد و غیره دارند و بسیار بادوام هستند.

این مجموعه با بیش از 20 سال تجربه در زمینه ساخت و ساز، کانکس نگهبانی می باشد. محصولات این گروه باکیفیت بالا تولید می شوند تا از افراد در برابر آب و هوای بد کشور محافظت کنند. پرسنل ما متشکل از کارگران فوق العاده با استعداد متعهد به ارائه بهترین محصول در زمان مورد نظر است. ما مشتریان راضی زیادی در دست داریم و مطمئنیم که شما یکی از آنها خواهید بود. هنگامی که با یک متخصص فروش این شرکت در مورد کانکس نگهبانی پیش ساخته صحبت می کنید، مهم است در رابطه با جزئیات صحبت کنید چراکه برای برای قیمت گذاری در مورد این نوع کانکس، این اطلاعات نیاز است. این شرکت با شما همکاری خواهد کرد تا نیازهای شما و قیمت بودجه را برای کلبه یا خانه نگهبانی که برای یک سرپناه نگهبانی نیاز دارید، مشخص کند.

 

منبع : ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *