کانکس مقاوم در برابر زلزله

کانکس هایی که در شرکت سامان ساخته می شود بدلیل استفاده از بهترین متریال مانند تیرآهن فولاد مبارکه – پروفیل ساوه و دیوارپوش PVC کمپارس و آذران پلاستیک از استحکام بالایی برخوردار است .

کانکس های تولیدی شرکت سامان ضد زلزله میباشد و در برابر زلزله کاملا” مقاوم بوده و مطلقا متلاشی نمی شود .

کانکس

کانکس های سامان عایق حرارتی می باشد و در برابر سرما و گرما مقاوم و مانع از سرد شدن و یا گرم شدن بیش از حد کانکس می باشد . البته داخل کانکس ها جای کولر گازی و جای بخاری تعبیه شده است .

کانکس های سامان بدلیل استفاده از عایق پلاستوفوم 4 سانتیمتر با دانسیته های ریز عایق صوتی می باشد جهت بیشتر شدن عایق می توان از پنجره های دوجداره عایق حرارتی و عایق صوتی می باشند

کانکس های سامان ضد حشره میباشند و پلاستوفوم ها و PVC ضد اشتعال می باشد. پلاستوفوم استفاده در کانکس باعث می شود که  نهایتا در زمان آتش سوزی ذوب شوند و شعله نگیرند.

کانکس هایی که بصورت چند قلو ساخته می شود را می توان به راحتی نصب کرد و مطمئن از اینکه درز بندی شده و آب به داخل نفوذ نمی کند و یا هوا و گرد و خاک از آنجا عبور نمی کند . کانکس های سامان نسبت به شرکتهای دیگر که از مصالح و بدنه متفرقه استفاده می کنند سنگینر تر است و همین سنگینی نشانه مقاوم بودن کانکس می باشند.