کانکس سرویس بهداشتی

یکی از خدماتی که صنعت کانکس سازی به جامعه کرده است ساخت کانکس سرویس بهداشتی می باشد. با توجه به اهمیت بهداشت فردی و اجتماعی شهروندان و افراد مستقر در اماکن مختلف، نیاز به سرویس بهداشتی در هر جایی که انسان ها باشند به چشم می آید ولی با توجه به شرایط سخت محیطی در بعضی مکان ها نمی توان براحتی آن را ایجاد کرد.
در اکثر پروژهای عمرانی در کشور که در بیابانهای دور افتاده می باشد کانکس سرویس بهداشتی سریعترین و ارزانترین انتخاب می باشد. با توجه به سرعت در راه اندازی و همچنین عدم نیاز به مصالح و عدم نیاز به خرابی پس از اتمام پروژه و … یک راهکار مناسب موقت در بسیاری از مکان ها می باشد هرچند که اینها را می توان به عنوان یک انتخاب طولانی مدت برای یک محل نظر گرفت.

  بزرگترین کانکس سرویس بهداشتی ساخته شده در ایران 24 چشمه می باشد.

انواع کانکس سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی را با کلمه چشمه از هم مجزا می کنند، به عبارتی دیگر واحد شمارش آنها چشمه می باشد. انواع کانکس سرویس بهداشتی به دسته بندی های زیر تقسیم می شود.
  • تک چشمه (تک کابین)
کانکس تک چشمه تقریبا همواره بدون راهرو می باشد و درب ورودی آن به محیط باز می شود. و روشویی در کابین آن نصب می شود.
  • دو چشمه
کانکس دو چشمه نیز اغلب همانند نوع یک چشمه بدون راهرو می باشد و درب ورودی کانکس به محیط باز می شود و شرایط و امکانات هر دو آنها  مشابه هم هست که بسته به درخواست مشتری راهرو دار هم ساخته میشود.
  • سه چشمه (چندکابین)
سه چشمه (چند چشمه) و بالاتر دارای یک راهرو می باشد که روشویی ها در راهرو قرار دارند و هر چشمه دارای یک هواکش مجزا می باشد.
  • حمام
نوعی از کانکس های سرویس بهداشتی است که در داخل آن امکانات حمام همچون دوش تعبیه گردیده است. در این مدل سرویس بهداشتی و حمام یا به صورت یکجا و یا به صورت مجزا ساخته می شود.
در تمام لوله کشی بصورت رو کار و با استفاده از لوله های سفید انجام شده است. در راهرو کانکس، هواکش و دریچه بصورت مجزا قرار دارد. همچنین در راهروها چندین پریز برق در نظر گرفته شده است.
کانکس سامان قادر به تولید کانکس های سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت و نیز فایبر گلاس می باشد.
  • جنس بدنه داخلی و خارجی

 در کانکس سرویس بهداشتی بدنه خارجی آنها از جنس ورق گالوانیزه شادولان یا همان فرم دار می باشد که دارای رنگ کوره است. همچنین بدنه داخلی آن نیز از p.v.c می باشد که دارای عایق پلی استایرن است.
کف از جنس فایبرگلاس یک تکه می باشد که خود رنگ است. کف آن قابل شستشو می باشد. همچنین در کف کانکس می توان از آلومینیوم آجدار 2 میلی متری هم استفاده کرد. سنگ توالت و روشویی استفاده شده  از جنس چینی آلات مرغوب و درجه یک می باشد. جنس در و پنجره استفاده شده نیز آلومینیومی می باشد. اینها را می توان در ابعاد مختلف ساخت و همچنین می توان آن را چرخ دار نمود تا قابلیت جابجایی را داشته باشد.
برای خروج فاضلاب از کانکس میتوان از سبتیک که نوعی منبع پلاستیک است استفاده کرد. این منبع در پایین سرویس بهداشتی قرار میگیرد. بعضی از آنها های سرویسهای بهداشتی را چرخدار تولید میکنند تا حمل و نقل و جابجایی آنها آسان باشد. کانکس به خاطر سیار بودن و سهولت در راه اندازی امروزه مورد توجه کارفرمایان می باشند.
  • برخی مزیت های کانکس سرویس بهداشتی سامان

تمامی مدلهای ساخته شده شرکت سامان از بهترین مواد اولیه بوده و تمامی استاندارهای لازم را رعایت می کنند. عمر طولانی آن تولید شده در شرکت سامان جزو مزیت های اصلی آن است که این مساله ارتباط مستقیمی با ساخت استاندارد محصول دارد.
جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
  • ابعاد

ابعاد کانکس به صورت استاندارد است. شاسی و استراکچر آن سرویس بهداشتی بر اساس پلن موجود ساخته می شود. ابعاد استاندارد آن در سامان برابر با 120 در 120 می باشد. هرچند برخی کانکس ها هم بر اساس خواست مشتری به صورت 120 در 140 ساخته می شود. کانکس 120 در 120 دارای یک چشمه توالت و یک روشویی می باشد. البته ابعاد کانکس می تواند به صورت دلخواه مشتری هم باشد.
  • دست دوم

ما کانکس های کارکرده شما را خریداریم. ما در کارخانه اقدام به تعمیر این مدل ها می کنیم. البته در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد. ما به عنوان تولید کننده و فروشنده کانکس سرویس بهداشتی دست دوم شما را خریدار هستیم. همچنین فروش کانکس دست دوم نیز جزو خدمات ما می باشد. برای استعلام لیست قیمت کانکس سرویس بهداشتی دست دوم با ما تماس بگیرید.

کانکس

سرویس بهداشتی تک چشمه

نمای داخلی تک چشمه

سرویس بهداشتی دو چشمه تا چند چشمه

سرویس بهداشتی دوچشمه

نمای داخلی کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه

نمای داخلی کانکس سرویس بهداشتی