کانکس رستوران

کانکس این شرکت برای نیازهای مختلف سفارشی شده است، قابل حمل و نقل هستند و برای مکان های دورافتاده استفاده می شوند. اکنون جایگزینی برای روش های سنتی ساختمان سازی شده است. اگر قصد انجام یک کسب و کار رستورانی داشته باشید و یا نیازی به حل مشکل گروهی از کارمندان و کارگران داشته باشید، آشپزخانه کانکسی می تواند راه حلی مناسب برای شما ارائه دهد. آنها به طور گسترده ای به شرح زیر استفاده می شوند:
  • غذاخوری میدان نفتی
  •  رستوران سایت های عمرانی
  •  انبارهای نگهداری مواد غذایی
  • رستوران فست فود
  • آشپزخانه های صنعتی.
بنابراین این کانکس می توانند یک راه حل موقت برای زمانی باشد که یک رویداد مانند یک جشنواره بزرگ یا مناسک مذهبی (پیاده روی اربعین) در حال انجام است. آنها همچنین می توانند راه حل مناسبی برای کمپ های کارگری باشند و می توانند تسهیلات غذایی برای کارگران و همچنین مکانی برای خواب در صورت نیاز فراهم کنند. از آنجایی که آشپزخانه های کانکسی حمل و نقل بسیار قابل حمل هستند، می توان آنها را به راحتی به جایی که نیاز است حمل کرد. اگر فاجعه ای رخ دهد، می توان به مکان جدیدی منتقل شوند تا به کسانی که نیاز دارند غذا بدهد.
طراحی آشپزخانه کانتینری بسیار منعطف است. ابتدا باید به ما بگویید که چه نوع خدماتی را ارائه می دهید و آیا نیاز به تهیه میز غذا دارید یا خیر. این اطلاعات طراحی و هزینه آشپزخانه کانکسی شما را تعیین می کند. به طور مثال یک آشپزخانه های کانکسی قابل حمل با طول 12 متر، به اندازه کافی بزرگ هستند تا عملیات پخت و پز کامل را انجام دهند. با یک آشپزخانه قابل حمل در این اندازه، میتوانید به راحتی برای 200 نفر در یک زمان غذا تهیه کنید. با اطمینان از اینکه منطقه غذای شما از استاندارد بالایی برخوردار است و شرایط پختی که حفظ می کنید بهداشتی است، تهویه مطبوع نیز استاندارد است تا اطمینان حاصل شود که آب و هوای داخل آشپزخانه تا حد امکان راحت است.
در حال حاضر، آشپزخانه های کانکسی قابل حمل این شرکت با فضای نیمکت و پیشخوان، فولاد ضد زنگ، لوازم صنعتی پیشرفته و روشنایی و لوله کشی درجه تجاری تجهیز شده اند. علاوه بر کاربردهایی که در بالا توضیح داده شد، ما همچنین می توانیم لوازم جانبی اضافی مانند لوله کشی استاندارد، را اضافه کنیم تا عملکرد آشپزخانه شما به مشخصات دلخواه شما برسد همچنین درها، پنجره‌ها، قفسه‌بندی‌ها و وسایل اضافی همگی می‌توانند اضافه شوند.
کسب و کار شما ممکن است خود را با زمان آماده سازی کوتاهی برای ایجاد سالن های غذاخوری مواجه کند. اگر پروژه ای دارید که چندین ماه طول می کشد تا شروع شود، ارائه خدمات بهداشتی رستورانی به کارگران ضروری است. به این ترتیب آنها بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد و بیشتر تلاش خواهند کرد. آشپزخانه سنتی نیاز به آماده سازی سایت زیادی دارد و ساخت آن چندین ماه طول می کشد، آشپزخانه و سالن صرف غذای کانکسی می تواند یک راه حل سریع به شما بدهد. آشپزخانه های کانکسی معمولا ظرف چند هفته یا حتی یک هفته تحویل داده می شوند. هنگامی که محموله به محل می رسد، نصب فقط چند ساعت طول می کشد. از طرف دیگر این آشپزخانه ها را می توان از طریق کامیون به هر مکانی که مورد نیاز است منتقل کرد.
کمبود رستوران های آجری مانند مکان های معدن، کمپ های میدان نفتی وجود دارد، بنابراین یک کانکس متحرک یک انتخاب مناسب خواهد بود، کانکس از قبل ساخته شده و در محل نصب خواهد شد. از طرفی آشپزخانه آجری سنتی گران است آشپزخانه های کانکسی به یک جایگزین مقرون به صرفه برای ساختمان های آجری تبدیل شده اند. آشپزخانه های کانکسی می توانند 30 درصد در هزینه های ساخت و ساز صرفه جویی کنند. طراحان این شرکت همچنین مشکلات مالی که شما در نظر گرفته اید را در نظر خواهند گرفت. می توانید مطمئن باشید که کانکس های ما در مقایسه با رستوران سنتی بتن آرمه بسیار مقرون به صرفه است. قیمت آن نیز معقول است، لازم نیست پول زیادی برای ساخت آن خرج کنید. اگر خانه پیش ساخته شرکت ما را انتخاب کنید، با همان پول ساختمان سنتی، زیرساخت بیشتری خریداری خواهید کرد و ساختمان سنتی ممکن است فقط ظاهر رستوران را بسازد. بنابراین، محصولات ما یکی از انتخاب های شما هستند.
کانکس رستوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =