امروزه ویروس کرونا شرایط خاصی را برای همه مردم دنیا به وجود آورده است که این ویروس بسیار خطرناک بوده و باید به شدت مراقب بود با توجه به وجود ویروس کرونا نیازهای بیشتری نیز ایجاد شده است که یکی از این نیاز های جدید استفاده از کانکس ها برای تست کرونا می باشد که این کانکس هایی که برای تست کرونا هستند باید به گونه ای طراحی و روانه بازار شوند که هیچ گونه مشکلی برای افرادی که از این کانکس ها استفاده می‌کنند؛ رخ ندهد مانند مراجعه کنندگان و همچنین افرادی که در این کانکس ها مشغول به کار می شود در ادامه این مطلب قصد داریم ویژگی های کانکس تست کرونا توسط شرکت کانکس سامان و فروش کانکس و عرضه آن را مورد بررسی قرار دهیم.

کانکس تست کرونا موقت

کانکس ها سازه هایی پیش ساخته و اماده می باشند که در اکثر مواقع که نیاز به اسکان موقت می باشد می توان از این کانکس ها استفاده کرد؛ نسبت به ساختمان سازی ها بسیار راحت تر بوده و همچنین هزینه کمتری نیز دارند. امروزه یکی از کاربرد های کانکس ها، استفاده از این کانکس ها جهت تست کرونا می باشد که توانسته است کار آزمایشگاه ها را کسترش دهند و در مناطق محروم که مراکز بهداشت محدود می باشند بیشترین کاربرد را دارند.

کاربردهای کانکس تست کرونا

همان طور که می‌دانید در مناطق محروم تنها یک مرکز بهداشت وجود دارد که در این مناطق وجود کانکس جهت تست الزامی می باشد و توسط کانکس شما می‌توانید افرادی که نیاز به تست کرونا دارند را از افرادی که مشکلات دیگری دارند را جدا کنید و به راحتی جدا سازی افراد مشکوک به بیماری را با افراد دیگر می توان انجام داد.
وجود کانکس در این مناطق محروم یکی از الزامات در پیشگیری همه گانه برای کرونا می باشد.
یکی از ویژگی های برتر کانکس تست کرونا قابل حمل بودن آن است و این باعث می شود تا بتوان در هر جایی که نیاز به کانکس جهت تست کرونا بود حمل کرده و در محل مورد نظر مستقر کرد معمولا در مسیر روستاها و مناطق محروم کانکس های را جهت تست افراد مشکوک به کرونا در نظر می‌گیرند.
شرکت ها و کارخانه هایی که تعداد پرسنل بالایی دارند معمولا رفت و آماده این شرکت ها و کارخانه ها زیاد می باشد. که این کارخانه ها و شرکت ها می توانند جهت سلامتی پرسنل خود از کانکس های تست کرونا استفاده کند و در ورودی شرکت یا کارخانه ها کانکس ها را قرار داده تا پرسنل قبل از اینکه وارد کارخانه یا شرکت شوند از سلامتی خود اطمینان حاصل کنند و در صورتی که فردی مبتلا به کرونا باشد به شرکت یا کارخانه وارد نشود تا سلامتی دیگر پرسنل نیز به خطر نیفتد.
همان طور که می دانید بیمارستان ها یکی از مناطق بسیار شلوغ و سربسته می باشند و جهت تست کار نیز بسیار خطرناک است به همین خاطر کانکس های تست کرونا را در بیرون از بیمارستان ها قرار داده تا افراد جهت تست کرونا مراجعه کنند توجه داشته باشید که بیمارستان ها معمولا مناطقی بسیار شلوغ و پر جمعیت هستند و اگر تنها فردی کرونا داشته باشد و وارد محیط بیمارستان شود امکان دارد و بقیه افراد را نیز به کرونا مبتلا کند و به همین خاطر برای جلوگیری از مبتلا شدن افراد بیشتر به کرونا کانکس ها را در بیرون بیمارستان به کار می‌گیرند که افراد می توانند بعد از تست کرونا در صورتی که جواب مثبت باشد جهت اقدامات لازم اقدام کنند.

قابلیت شستشوی تست کرونا

کانکس های که توسط تیم کانکس سامان طراحی و روانه بازار می‌شوند دارای قابلیت شست و شو و ضدعفونی می باشد یعنی در صورتی که شما اقدام به شستشو و ضد عفونی کردن این کانکس کنید هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی شود.
کانکس هایی که توسط شرکت کانکس سامان تولید می‌شوند معمولاً دارای دیواره هایی از جنس ساندویچ پانل می باشد و کف آن نیز از جنس سرامیک است که به صورت شیار و منافذ در آن  می باشد که شما می توانید به راحتی این کانکس ها را ضدعفونی و شستشو دهید و هیچگونه آسیبی به کانکس ها وارد نمی شود.

تهویه کانکس ها

همان طور که اعلام کرده اند ویروس کرونا قابلیت ماندگاری در هوا را دارد و در فضای بسته بدون تهویه امکان آلوده شدن افرادی که در آن فضا قرار دارند وجود دارد در فضاهای شلوغ و پرجمعیت باید تهویه هوای مناسبی انجام شود تا از ابتلا شدن افراد سالم به ویروس کرونا جلوگیری شود.
کانکس هایی که برای تست کرونا طراحی می شوند دارای سیستم تهویه مناسب می باشند یعنی در این کانکس ها راه هایی برای ورود و خروج هوا را در نظر می گیرند معمولاً سالن این کانکس ها از یک در و یک پنجره برای تهویه مناسب هوا تشکیل شده و اتاق آن نیز به همین صورت می باشد که تهویه هوا به خوبی انجام شده و خطری برای افراد سالمی که به این کانکس ها مراجعه می‌کنند وجود ندارد.

ابعاد کانکس

کانکس های که برای تست کرونا مورد استفاده قرار می‌گیرند باید ابعاد این کانکس ها به صورتی باشند که به توان یک سالن انتظار و یک اتاق جهت تست در نظر گرفت چرا که قبل از اینکه فرد برای تست کرونا اقدام کند باید نسبت به ضدعفونی کردن دست های خود اقدام کند می تواند در سالن انتظار دست های خود را ضدعفونی کرده و از سالن انتظار به اتاق برای تست کرونا مراجعه کنند البته در نظر داشته باشید که باید یک درب خروجی در اتاق تست کرونا نیز در نظر گرفته شود تا افراد از همان درب اتاق پس از تست دادن خارج شوند و دوباره به سالن انتظار جهت خارج شدن از کانکس نروند.
توجه داشته باشید که شما می توانید به محل نصب کانکس ها برای تست کرونا، کانکس مناسبی را انتخاب کنید در برخی موارد برای کانکس تست کرونا، کانکس بهداشتی و آزمایشگاهی نیز در نظر می گیرند تمامی موارد بسته به کاربرد شما دارد که می توانید در هنگام سفارش تمامی موارد مورد نظر را ذکر کنید و کانکس دلخواه را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *