از کانکس اسکان کارگری برای اسکان کارگران , مهندسان , معماران و … استفاده می شود . وقتی کارگران برای مدت نامشخصی مجبور به ماندن در محل کار برای انجام پروژه های ساختمانی و معماری هستند کانکس اسکان کارگری بهترین راه کار پیش روی کارگران برای سکونت تا پایان پروژه ی کاریشان است .

کانکس اسکان کارگری این روزها جای ساخت و ساز سنتی و قدیمی را گرفته است زیرا برای انجام یک پروژه ی کاری هزینه ی بالایی را باید پرداخت کرد تا مکانی برای اسکان موقت را ساخت و در ضمن امکان مجوز ساخت و ساز در هر مکانی وجود ندارد . داخل کانکس اسکان کارگری مجهز به اتاق استراحت کارگری , سرویس بهداشتی و دیگر امکاناتی از قبیل لوله کشی آب , گاز و برق و .. است . داخل کانکس اسکان کارگری مجهز به جعبه ی کمک های اولیه و کپسول آتش نشانی است . 

انواع کانکس اسکان کارگری

کانکس اسکان کارگری ثابت :

کانکس اسکان کارگری ثابت اکثرا برای پروژه های بلند مدت از آن استفاده می شود و تمام تجهیزات آن در کارخانه تولید و قطعات به هم وصل می شوند و به مکان مورد نظر مشتری برده و در آنجا نصب می گردد . چون کانکس اسکان کارگزی ثابت برای مدت طولانی در یک مکان ثابت است بایستی در ساخت آن از مواد درجه ی یک استاندارد استفاده شود تا از مقاومت بالاتری برخوردار شود . سقف و کف این نوع کانکس نیز باید مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ خوردگی باشد تا سازگار با هر نوع شرایط جوی  و محیطی باشد .

کانکس اقامت کارگران

کانکس اسکان کارگری سیار :

از کانکس اسکان کارگری سیار می توان در تمام پروژه های کاری مورد استفاده قرار داد . این نوع کانکس به دلیل چرخ دار بودن قابلیت حمل و نقل و جابه جای را دارد . و در صورت تمام شدن یک پروژه ی کاری می توان به آسانی آن را به مکان پروژه ی کاری دیگر برد و در آنجا از آن استفاده کرد.

مشخصات فنی کانکس کارگری

مقاوم در برابر زلزله
مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی
سازگار با هر نوع شرایط آب و هوایی
دیوار پوش mdf یا pvc
کانکس اسکان کارگری سیار و ثابت
عایق بندی حرارتی و برودتی