سرویس بهداشتی هوشمند کانکسی

با ظهور فناوری و تقاضای فزاینده برای راه‌حل‌های بهداشت عمومی ایمن و بهداشتی، صنعت گران این حوزه توالت‌های هوشمند را برای شما به ارمغان می‌آورد که از فناوری و اتوماسیون برای ارائه بهداشت و تجربه کاربری بهتر استفاده می‌کنند. این سرویس بهداشتی یک توالت عمومی خود تمیز شونده راه حلی عالی برای مکان های توریستی، شهرهای هوشمند، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن و موارد دیگر است.

کانکسی سرویس بهداشتی هوشمند

. مجموعه راه‌حل‌های خودکار بهداشتی ، شما را قادر می‌سازد تا نیازهای ضروری بهداشتی خود را با لمس هوشمندتر برطرف کنید. محیطی دلپذیر و بهداشتی را برای کاربران تضمین می کند و با ارائه علائم واضح و پیام های صوتی به آنها کمک می کند. توالت های هوشمند انواع مختلفی از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهند که با یک توالت سنتی نخواهید یافت. به گفته کارشناسان این حوزه، ویژگی‌های مشترک عبارتند از: «فلاشینگ خودکار، عملکرد بیده، گرم کردن صندلی و خود تمیز شوندگی».

ویژگی های بهداشتی

برخی از توالت‌های هوشمند دارای ویژگی‌های بهداشتی مانند شستشوی هندزفری یا بسته شدن درب توالت، ویژگی‌های زیبایی‌شناختی مانند موسیقی یا نور و ویژگی‌های پایدارتر مانند توانایی تشخیص خودکار فلاش مورد نیاز به عنوان وسیله‌ای برای صرفه‌جویی در مصرف آب با هر بار شستشو هستند.

طراحی سرویس بهداشتی هوشمند به گونه ای است که تمیز کردن آسان است که از استانداردهای توالت عمومی بین المللی را پیروی می کند. این طراحی از دستکاری و خرابکاری اجزا و تجهیزات داخلی جلوگیری می کند و در عین حال زیبایی را با محیطی تمیز و بهداشتی در داخل توالت تضمین می کند.

این سرویس بهداشتی مکانیسم پرداخت اتوماتیک با سکه یا کارت اعتباری دارد همچنین می تواند چندین نوع سکه را بپذیرد . از طرفی مکانیزم کنترل دسترسی از استفاده از توالت زمانی که برق/آب وجود ندارد جلوگیری می کند.

این واحد دارای یک سیستم نظارت بر وضعیت از راه دور با قابلیت IoT است. ( به همراه یک برنامه وب برای مشاهده وضعیت هر توالت توسط پرسنل مجاز.)

خود تمیز کردن کف و دیوارها پس از فواصل از پیش برنامه ریزی شده انجام می شود. این سیستم با استفاده از یک نازل آب را با فشار بالا برای تمیز کردن کف سوراخ دار پرتاب می کند. علاوه بر این، تمهیداتی برای تمیز کردن آب تحت فشار به روش چرخشی برای تمیز کردن دیواره های فولادی ضد زنگ سرویس بهداشتی به همراه کف سوراخ دار، تشتک سرویس بهداشتی با استفاده از یک نازل مخروطی کامل وجود دارد.

این واحد یک پنجره محافظ ایمن برای دسترسی آسان به دستگیره درب داخلی توسط هر پرسنل مجاز برای باز کردن در در مواقع اضطراری ارائه شده است.

اتاق سرویس تمام اجزای توالت را در خود جای می دهد تا از دسترسی غیرمجاز عمومی جلوگیری کند و همچنین تمهیدات لازم برای نگهداری و سرویس قطعات را فراهم کند. دارای درب مجزا جهت ورود به سرویس، نگهداری و بازرسی می باشد. اتاق خدمات معمولاً دارای باتری، موتور پمپ، سطل زباله و غیره است.

کانکسی سرویس بهداشتی هوشمند

دلایل محبوبیت

سرویس بهداشتی هوشمند در ژاپن و سایر بازارهای خارج از کشور محبوبیت پیدا کرده‌اند، ریچل روتمن، رئیس موسسه خانه‌داری خوب، می‌گوید: ما اکنون شاهد شکوفایی اشتها در ایالات متحده هستیم. بسیاری از مدل ها با ارائه یک اسپری پاک کننده ملایم، جای دستمال توالت را می گیرد. در حالی که توالت‌های هوشمند سرمایه‌گذاری سنگین‌تری نسبت به توالت‌های سنتی هستند (هزینه آن‌ها از ۱۰۰۰ دلار تا ۷۰۰۰ دلار می‌باشد)، اما آن ها با امکاناتی نظیر چراغ‌های شب، صندلی‌های گرم‌کن، بوی‌دهنده‌ها و موارد دیگر عرضه می‌شوند.

بسیاری از سرویس بهداشتی های هوشمند نیز می توانند انتخاب دوستانه تری برای سیاره زمین باشند، زیرا معمولاً به آب کمتری در هر شستشو نیاز دارند و به کاهش نیاز به دستمال توالت و مواد شیمیایی تمیزکننده خشن کمک می کنند. از طرفی دارای صندلی گرم‌کن با پنج درجه حرارت، دمای آب قابل تنظیم، خشک‌کن هوای گرم، شستشوی خودکار و نازل‌های متعدد برای یک تجربه پاک‌سازی منحصربه‌فرد، چیزهای زیادی را دوست دارید. همچنین نور ملایمی وجود دارد که شما را در نیمه شب راهنمایی می کند، قدردانی می کنیم. همچنین یک خوشبوکننده مناسب برای کمک به تمیز کردن هوای کاسه و تازه نگه داشتن چیزها وجود دارد. همچنین می تواند دارای یک نور UV برای ضدعفونی خودکار باشد.

اگرچه ممکن است این سرویس بهداشتی ارزان نباشد، اما این توالت هوشمند مدرن یک سرمایه گذاری ارزشمند برای کسانی است که به دنبال ویژگی های پیشرفته و راحتی بیشتر هستند. سر انجام خانه های هوشمند نیازمند توالت هوشمند هستند.

 

مطالب بیشتر:

کانکس نگهبانی

کانکس دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *