قابلیت حمل و جابجایی

کانکس با قابلیت حمل و جابجایی

تولید انواع مختلف کانکس به ما این امکان را می دهد که بتوانیم برخی از این انواع مختلف کانکس را جابجا کنیم. استفاده از چرخهای بدون فنر و فنردار به راحتی با یک کشنده خودروی سبک برای جابجا کردن کانکس استفاده می شود که جابجایی کانکس به راحتی انجام می گیرد و کانکس های خاص را هم می توان با تریلر و جرثقیل در فواصل دور و نزدیک جابجا نمود بطوریکه هیچ نیازی به حضور مستقیم صاحب کانکس نخواهد بود و با اطمینان از پایانه های حمل و تخصصی کارشان در حمل کانکس بدون اضطراب کانکس حمل بشود.

 

کانکس

 

حتی در مناطق صعب العبور و ارتفاعات به وسیله حیوانات اهلی از جمله قاطر لوازم مخصوص کانکس را برده و در حمل کانکس را مونتاژ می کنند در جاهایی هم که مشکل خیلی زیاد است کانکس طوری طراحی میشودکه درسقف کانکس به وسیله قلاب و زنجیر با بالگرد کانکس از بین کوهی به نقطه ای استراتژیک انتقال بیابد و این افتخاری برای ماست که توان ساخت کانکس با حمل مخصوص خودرو ایجاد کرده و هیچوقت اجازه دغدغه به خریدار جهت جابجا کردن کانکس را ندادیم.

سیستم ترمزهای بادی و روغنی در کانکس های چرخدار که انجام می دهیم حمل کانکس با کشنده خودروی سواری شخصی حتی در فاصله های طولانی هم قابل اجرا است و هیچگونه خطری در حمل ایجاد نخواهد شد حمل کانکس سرویس بهداشتی که کف سرامیکی با سیمان دارد به وسیله تریلرهای مخصوص انجام می شود .

( تریلرهای بالن دار ) و این رضایتمندی را به صاحب کانکس خواهد داد که صحیح و سالم کانکس درخواستی خودشان را تکمیل شده از مبدأ خریداری کنند و فقط فکر استفاده از آن باشند نه فکر بنّایی و سرامیک کاری در محل تخلیه کانکس مواردی هم بوده که ارتفاع کانکس بیش از حد مجاز بوده ولی باز هم حمل شده چون این کانکسها با تریلرهای کمرشکن و تریلرهای هزارپا با ارتفاع پایین حمل شده و خریدار به مقصود خود رسیده و رضایت داشته چون زمان مونتاژ شدن در محل تخلیه را نداشته نتیجه هیچ وقت به فکر خریدار خدشه ای وارد نخواهد شد چرا که تمامی قابلیتهای حمل و جابجایی کانکس از نظر ما پیش بینی شده و انجام میشود .

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس - اتاق و خانه پیش ساخته