فروش اقساطی کانکس خدمتی دیگر برای مشتریان کانکس سامان

شرکت کانکس سامان در راستای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان اقدام به فروش کانکس اقساطی نموده است. این طرح فروش کانکس شامل تمامی کانکس های تولیدی سامان می باشد. بنابراین شما می توانید انواع کانکس تولیدی شامان شامل کانکس مسکونی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی و … را به صورت اقساطی از ما خریداری نمایید.

طرح فروش کانکس اقساطی بخاطر اوضاع ناناسب اقتصادی انجام می شود. بنابراین هدف ما از اجرای این طرح افزایش توان خرید مشتریان است. به نحوی که بتوانند کانکس مورد نیاز خود را تهیه کرده و هزینه ان را به صورت قسطی پرداخت کنند. فروش اقساطی فقط با %۲۵ میلغ از کل فاکتور به عنوان پیش پرداخت و الباقی مبلغ به صورت ۲ تا ۲۴ ماه قسط ( به داخواه مشتری ) می باشد. مشتریان این مجموعه در نظر داشته باشند فروش اقساطی کانکس به مانند وام و یا پرداخت قسط به صورت ماهیانه در نظر گرفته شده است. این کار به مشتری کمک می کند با بودجه اولیه خود بتواند کانکس مد نظرشان را خریداری کنند و مجبور به خرید کانکس کوچکتر نباشد.

فروش اقساطی کانکس

شرایط خرید اقساطی کانکس

مشتریان عزیزی که در خواست خرید کانکس اقساطی را دارند می توانند به دفتر فروش سامان ایران مراجعه کنند و بنا به سفارش خود و قیمت تمام شده، ۲۵% از کل فاکتور را نقدا پرداخت کنند و الباقی را در تعداد چک های دلخواه توزیع کنند.

توجه داشته باشید که در فروش اقساطی چک هایی که تحویل می دهید به هیج عنوان برگشتی نداشته باشند ، استعلام در مورد موجودی و برگشتی چک از بانک توسط مجموعه صورت خواهد گرفت.

فروش کانکس اقساطی طی یک قرارداد رسمی فی مابین بین خریدار و مجموعه دپوماشین خواهد بود.

فروش اقساطی کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی معمولا به دلیل هزینه ساخت بالا، از مشتریان توان خرید به صورت نقدر را ندارند ولی تمایل به تهیه کانکس ویلایی را دارند. مدیریت دپوماشین بسته به سلیقه و بودجه مشتری برای خرید کانکس های ویلایی در نظر گرفته است که تنها با پرداخت ۲۵% از کل مبلغ فاکتور را به صورت نقدر دریافت کرده و الباقی را به صورت چک های ۲ تا ۲۴ ماهه در دریافت کنند.

در نظر داشته باشید که امکان ارائه چک به تعداد اقساط را ندارید در ازای هر ۲ یا ۳ قسط یک چک ارائه دهید.

شما می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را در خصوص قیمت کانکس و شرایط خرید کانکس اقساطی از واحد فروش دریافت نمایید.