سیستم گرمایشی کانکس
در این مقاله به بررسی سیستم گرمایشی کانکس در زمستان خواهیم پرداخت. افرادی که قصد تهیه کانکس و سازه های پیش ساخته دارند سوالی که ذهن آنها را درگیر می کند این است که سیستم گرمایشی کانکس چگونه و به چه صورت است؟ که در هنگام خرید حتما از فروشندگان کانکس ها می پرسند. در این مقاله از سایت کانکس سامان سیستم گرمایشی کانکس را مورد بررسی قرار دهیم پس با ما همراه باشید و این مطالب را با دقت مطالعه کنید تا در زمانی که از آن جهت اسکان موقت استفاده می کنید با سیستم گرمایشی آن آشنا شوید.
  • انواع سیستم گرمایشی کانکس

همان طور که ذکر کردیم کانکس ها سازه های پیش ساخته هستند که دقیقا مشابه ساختمان ها می باشند یعنی شما برای استفاده گرمایشی آن مانند خانه ها می توانید از تمامی مواردی و سیستم های گرمایشی استفاده کنید، از جمله بخاری گازی و برقی یا پکیج و رادیاتور را می‌توانید در کانکس ها جهت سیستم گرمایشی اجرا کنید یکی دیگر از سیستم های گرمایشی که در کانکس ها استفاده می شود سیستم گرمایش از کف می باشد که بیشترین کاربرد را دارد پس هیچ گونه محدودیتی در رابطه با سیستم گرمایشی کانکس ها وجود ندارد.
در خانه هایی که کف آن از مواد سرامیکی ساخته شده است بهترین گزینه سیستم گرمایش از کف می باشد شما می توانید برای گرم کردن داخل کانکس در هنگام خرید کانکس ها با توجه به شرایط و فضای مورد نظر خود نوع سیستم گرمایشی را انتخاب کنید چون در برخی مواقع دسترسی به گاز شهری وجود ندارد و شما در این موارد می‌توانید از  بخاری برقی استفاده کرده و یا از کپسول های گاز مایع برای بخاری ها مورد استفاده قرار دهید زمانی که دسترسی به گاز شهری برای کانکس ها وجود داشته باشد استفاده از بخاری های گازی بهترین گزینه می باشد.
توجه داشته باشید که در کانکس های اداری معمولاً از کولر های گازی با  قابلیت گرما دهی مورد استفاده قرار می گیرند چرا که این سیستم ها در صورت در دسترس نبودن گاز شهری توسط برق توانایی کار کردن را دارد کولر گازی توانیایی تولید گرما به اندازه بخاری های گازی را ندارند و در مناطقی که به شدت سرد می باشد نمی‌توان از این کولرهای گازی استفاده کرد.
کانکس ها به صورت پیش ساخته بوده و کاملا شبیه به ساختمان‌های سنتی می باشد و شما برای سیستم گرمایش آن می توانید از هر مواردی که برای خانه های سنتی استفاده می کنید از آن در کانکس ها نیز بهره مند شوید اما در نظر داشته باشید که برای اینکه اتلاف انرژی در کانکس ها بیشتر نباشد با توجه به نوع کانکس می توانید در هنگام خرید از شرکت تولید کننده کانکس سیستم گرمایش مناسب با نوع کانکس را پرسیده و از آن بهره مند شوید.
  • اتلاف انرژی در کانکس

برخی از افراد فکر می‌کنند در کانکس ها معمولا اتلاف انرژی بیشتری رخ خواهد داد اما بهتر است بدانید که در کانکس ها نسبت به ساختمان های سنتی اتلاف انرژی کمتری اتفاق خواهد افتاد چرا که در دیواره ها و سقف کانکس ها از عایق های حرارتی مناسبی استفاده می کنند و بیشتر از عایق پلی اورتان که به صورت تزریقی می باشد در کانکس ها استفاده کرده و در دیواره ها و سقف آن تزریق می کنند بهتر است بدانید که کانکس ها بیشتر شبیه به یخچال عمل می‌کند و در آن هیچ گونه اتلاف انرژی وجود ندارد.
تیم تخصصی کانکس سامان تمامی کانکس ها را با کیفیت عالی و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید و روانه بازار کردند و همچنین تمامی کانکس های تولید شده توسط کانکس سامان مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی و دیگر امکانات رفاهی می باشد تا شما دیگر دغدغه سرمایش و گرمایش در فصل تابستان و زمستان را نداشته باشید و با اطمینان خاطر از این کانکس ها برای زندگی موقت خود استفاده کنید همان طور که می دانید برای نگهبانی ها و دیگر خدمات شهرداری و همچنین برای سرپرست کارگاه ها در پروژه های ساختمان سازی  و کارگاه ها دیگر ساخت و سازه اتاق انجام نشده چرا که اقامت به صورت موقت می باشد در این موارد تنها از کانکس ها استفاده خواهند کرد که نسبت به ساخت و ساز اتاق برای نگهبانان و دیگر خدمات شهرداری هزینه های کمتری را در پی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *