این نوع کانکس ها که معمولا به سفارش شهرداری ها در سطح شهر هستند و بیشتر در ابعاد 2/40*4 ، 2/40*3 می بینیم و به سفارش مشتری هر ابعاد دیگری هم می تواند داشته باشد .
کانکسهای روزنامه فروشی کانکس مطبوعاتی و فرهنگی است که افراد زیادی به انجا سر میزنند پس باید از نظارت شکل طوری باشد که مشتری بیشتر تمایل به رفتن داشته باشد و باید طوری باشد که کتابها ، مجلات ، روزنامه ها دارای دید کاملی باشند . چون معمولا روی مجله ها و روزنامه ها تیترهای پر طرفدار و جنجالی می باشد که اشخاص با دیدن آنها بیشتر راغب به خرید کردن می افتند .
کیوسکها حتما باید دارای پیشخوان که معمولا بالای پیشخوان کاملا شیشه ای می باشد برای امنیت می توان برای قسمت شیشه ای بالای پیشخوان دو دریچه طراحی کرد که پس از باز شدن دریچه ها طبقه بندی شده باشد و از روزنامه ا و مجلات روی آنها گذاشت ( بصورت یک ویترین )
روی کیوسکها می توان تابلویی روی آنها جهت تبلیغات گذاشت کیوسکهای روزنامه فروشی سقفهای مختلفی می توان قرار داد دو طرف شیب ، چهار طرف شیب قوسدار و یا هلالی .
نمای کیوسکها می تواند ورق گالوانیزه یا کامپوزیت یا سایدینگ و یا طرح سنگ باشد .این کیوسکها دارای شاسی تیرآهن که می تواند اسکی و یا دورکلاف باشد و یا روی پایه ای چند سانتی باشد .
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44196595-021 تماس بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *