خانه کانتینری" برای سبک زندگی عشایری

جیپ یک شرکت خودروسازی آمریکایی است که در حال حاضر متعلق به شرکت چند ملیتی Stellantis است. طیف محصولات فعلی جیپ فقط شامل خودروهای کاربردی اسپورت می شود. نظیر کراس اوورها و هم شاسی بلندها و مدل های کاملاً آفرود. اکنون این شرکت روی خانه کانتینری کار می کند که می توان در هر جایی ساخت و مونتاژ شود. این خانه را می توان سبک مدرن و به روز رسانی شده عشایری دانست.

خانه کانتینری" برای سبک زندگی عشایری

به ویژه اینکه شرکت جیپ همواره بر قابلیت‌های آفرود خودروهای این برند تأکید داشته است. امروزه رانگلر یکی از معدود خودروهای چهار چرخ متحرک باقی مانده با محورهای جلو و عقب محکم است. این محورها به دلیل دوام، استحکام و مفصل بندی معروف هستند.

مزیت خانه کانتینری

ساخت یک خانه کانتینری قابل حمل و نقل یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن خانه رویایی شما با هزینه کمتر است. گزینه های طراحی زیادی برای انتخاب وجود دارد و کارهای زیادی می توانید انجام دهید. حتی اگر فقط به دو کانتینر دسترسی داشته باشید، می توانید خانه ای مورد علاقه برای خود بسازید.

ایده پرداز خانه کانتینری

شرکت جیپ ایده خانه کانتینری را ارائه کرده است که می تواند در هر جایی ساخته و برچیده شود. این شرکت خودروسازی مشغول کار بر روی یک خانه تبدیل‌پذیر است که می‌تواند در بیابان، یا کوه‌های برفی ساخته شود و در عین حال به مالکان اجازه می‌دهد تا با تنظیمات و ویژگی‌های اتاق بازی کنند. همکاری آنها منجر به ظاهر اول چیزی شده است که آنها آن را “خانه مسافرتی” می نامند.

خانه کانتینری" برای سبک زندگی عشایری

طراحی

درب اصلی برای صرفه جویی در فضا به صورت کشویی باز می شود و در وسط قرار می گیرد تا فوراً نمای وسیعی از داخل ایجاد کند. در سراسر در اصلی و در طرفین، پنجره های بزرگی به سمت طبیعت و اطراف باز می شود تا نور طبیعی را به داخل دعوت کند. هنگامی که نور خورشید به داخل بیش از حد نفوذ می کند، صاحبان می توانند پرده های پنجره را پایین بیاورند. به نظر می رسد خانه کانتینری جیپ برای خانواده ها و افراد که می خواهند از این سبک زندگی لذت ببرند، مناسب است.

تیم طراحی بیان می کند که خانه کانتینری جیپ به طور عمدی به گونه ای طراحی شده است که باز و بسته شود تا فضایی جادار به آن بدهد، در حالی که پشت بام یک نورگیر طبیعی را می اندازد تا حس باز بودن را القا کند. تنها مانعی که مالکان را از زندگی کامل در بیرون باز می دارد، فونداسیون آهنی گالوانیزه خانه کانتینری است که نشان می دهد چگونه تیم طراحی می خواهد ساکنان همیشه احساس کنند با محیط اطراف ارتباط دارند.

تیم طراحی جیپ همچنین به کسانی که می خواهند در خانه کانتینری زندگی کنند توصیه می کند مبل، برزنت و فرش مخصوص خود را برای چسباندن بیرونی داشته باشند. به راحتی می تواند به عنوان کمپینگ در فضای باز عبور کند، و فقط در هنگام غروب آفتاب یا عصر یک آتش کمپ در صحنه اضافه کنید و حالت سرد کامل است. با رفتن به داخل، محیط با مواد شیشه ای که در فضا نفوذ می کند نرم می شود. تیم طراحی تصمیم گرفته اند که فضاهای داخل را به تنهایی تقسیم نکنند و به مالکان اجازه دهند خودشان این کار را انجام دهند.

با استفاده از این تنظیمات، مالکان می توانند محل خواب، آشپزخانه، غذاخوری و نشیمن خود را همانطور که می خواهند قرار دهند. به نظر می رسد موقعیت پنجره ها را نمی توان تغییر داد، اما آن‌ها می‌توانند فضاها را به فرمت مطلوب خود تغییر دهند و اجازه دهند نور طبیعی به هر جایی که می‌خواهند وارد خانه شود.

خانه کانتینری" برای سبک زندگی عشایری

تامین انرژی

پنل های خورشیدی انرژی خانه کانتینری را تامین می کند، بنابراین برق در سراسر خانه جریان دارد. این تنظیمات به مالکان اجازه می‌دهد تا خودروهای جیپ خود را هنگام استراحت در محل اقامت خود شارژ کنند. از آنجایی که جیپ در حال توسعه خودروهای هیبریدی پلاگین و برقی است، داشتن پنل های خورشیدی برای خانه کانتینری یک رویکرد معقول است. پنل های خورشیدی همچنین امکان زندگی راحت در طبیعت را فراهم می کنند که در آن تولید برق مشکلی ندارد.

متناسب با محیط زیست

انتخاب چوب قابل بازیافت تصمیمی آگاهانه از سوی تیم طراحی است که می‌خواهند خانه کانتینری شبیه یک آپارتمان یا خانه مناسب باشد و اطمینان حاصل شود که مواد مطابق با استانداردهایی است که این روزها محیط زیست نیاز دارد.

مطلب پیشنهادی:

کانکس ویلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =