خانه ساندویچ پانل

 خانه پانل نوعی خانه پیش ساخته است که از سازه فولادی و ساندویچ پانل ساخته شده است. پانل ساندویچی عمدتا به عنوان مصالح دیوار و سقف استفاده می شود. این نوع از خانه ساندویچ پانل با نصب سریع و هزینه کم بسیار محبوب است. روند ساخت آن بیشتر شبیه مونتاژ است. فقط باید تمام اجزا را طبق نقشه ساخت و ساز در محل ساخت و ساز مونتاژ کنید که باعث صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه می شود. در عین حال، خانه ساندویچ پانل یک ساختمان دوستدار محیط زیست است. استفاده از آن در صنایع مختلف به دلیل توسعه فناوری آن روز به روز بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
این شرکت می تواند یک راه حل یک مرحله ای بر اساس نیاز مشتری ارائه دهد. ما یک تیم تکنسین حرفه ای داریم که می تواند پلان های طبقه، طرح های سه بعدی و محاسبات ساختاری را برای مشتریان ارائه دهد. پس از تحویل، می­توان اسناد نصب دقیق شامل راهنمای نصب، فیلم نصب و نقشه های ساخت و ساز را برای شما ارائه می دهد یا در صورت نیاز، ما نیز می توانیم مهندس خود را برای نظارت به مکان شما بفرستیم. از طراحی، تولید و تحویل گرفته تا نصب، این شرکت تامین کننده پیشنهادی قابل اعتماد شما است.
خانه ساندویچ پانل به این معنی است که دیوار و سقف توسط ساندویچ پانل استفاده می شود. ساندویچ پانل ها دارای دو ورق فولادی گالوانیزه در دو طرف هستند. بین دو ورق مواد عایق وجود دارد. عایق­ها مختلف ویژگی های متفاوتی دارند. به طور مثال ساندویچ پانل پشم­ سنگ که دارای درجه آتش A درجه است که بالاترین سطح برای ضد حریق است. ساندویچ پانل PU بهترین عملکرد را در اثر عایق دارد. ساندویچ پانل EPS رقابتی ترین قیمت را دارد. اگر بودجه محدودی دارید، می توانید این نوع پانل را برای دیوارها و سقف ها انتخاب کنید.

مزایای اصلی خانه ساندویچ پانل

 • بادوام:
  با توجه به بهبود تکنولوژی طراحی و تولید، خانه های پانل سازی کاملاً با آنچه مردم فکر می کنند متفاوت است.سازه اصلی آن اسکلت فلزی است که از فولاد گالوانیزه ساخته شده و در مقاومت در برابر باد شدید و تغییر شکل ناشی از زلزله عملکرد خوبی دارد.عمر طراحی خانه ساندویچ پانل پیش ساخته حدود 15 سال می باشد.علاوه بر این، اگر پانل دیوار و سقفی که برای خانه انتخاب می کنیم، همه ساندویچ پانل پشم سنگ باشند (که دارای مقاومت در برابر آتش درجه Aهستند.)،یعنی پشم سنگ قابل احتراق نیست.این ویژگی می تواند امنیت افراد و اموال را تضمین کند.در کمپ های ساختمانی، آتش سوزی یک خطر رایج است.برای لوازم جانبی برق، ما همچنین برای جلوگیری از حوادث، ترانک عایق را ارائه خواهیم داد.
 • شیک و راحت:
  شما انتخاب های متعددی در ساندویچ پانل دارید. از نظر ضخامت، مواد هسته و مواد ورق فولادی متفاوت است. به طور کلی دیوارهای ساندویچپانل عملکرد خوبی در عایق و ضد حریق دارند. اینها بدون اینکه جای زیادی را اشغال کنند می­توانند یک اتاق بزرگ ایجاد کنند. اتاق ساندویچ پانل را می توان بر اساس نیاز شما سفارشی کرد. شما می توانید آزادانه آن را بدون توجه به تعداد اتاق خواب یا اتاق نشیمن مورد نیاز خود طراحی کنید. ساخت خانه ساندویچ پانل دارای سقف، کف، پنجره و در خواهد بود.
 • نصب سریع:
  اگر نیاز به ساخت خانه در زمان کوتاه دارید، این خانه پیش ساخته ساندویچ پانل گزینه ایده آل شما است.پس از تایید طرح، ما تمام مواد را از قبل در کارخانه خود تولید می کنیم و سپس آنها را به سایت شما منتقل می کنیم.کار زیادی برای انجام فرآیند سایت وجود ندارد.پنج کارگر ماهر می توانند 100 متر مربع را در یک روز نصب کنند.
 • کاربردهای گسترده:
  خانه پیش ساخته ساندویچ پانل نه تنها برای زندگی خانوادگی قابل استفاده است.همچنین می توان از آن برای ساختمان های عمومی مانند خوابگاه های کارگری، کلاس های درس موقت، دفاتر اداری، آشپزخانه و سالن های غذاخوری و غیره استفاده کرد.هستند.از آنجایی که در محل نصب می شود، بنابراین حتی در یک منطقه دور افتاده، می توان مواد را به راحتی حمل کرد.
 • جابه جایی ساختمان:
  سازه های ساندویچ پانل توسط پیچ و مهره به هم متصل می شوند نه با جوش.بنابراین اگر می‌خواهید آن را برای استفاده مجدد جابه‌جا کنید، آسان‌تر خواهد بود.می توانید آن را جدا کرده و سپس ساندویچ پانل را برای مونتاژ به محل دیگری منتقل کنید.
 • سفارشی سازی طراحی:
  خانه ساندویچ پانل فلزی را می توان به دلخواه طراحی کرد. برای پروژه های مختلف، تیم تکنسین حرفه ای ما نقشه را بر اساس نیازهای واقعی سفارشی می کند. اگر می‌خواهید خانه خود را مدرن‌تر و منحصر به فرد کنید، می‌توانیم یک لایه پانل دکوراسیون نیز به خانه اضافه کنیم. پانل دکوراسیون دارای رنگ ها و الگوهای مختلف برای انتخاب است. علاوه بر این، سقف نیز دارای اشکال مختلفی از جمله سقف های تک شیب، سقف های دو شیب و سقف های شیب دار به انتخاب شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =