پلان های پیش ساخته

مجموعه پیش ساخته  پانلی است که از قبل ساخته می شود و برای ساخت آنها بایستی پلان مشخصی وجود داشته باشد.
در ساخت مجموعه پیش ساخته پانلی، ابتدا پلان نهایی وابعاد و اندازه از سوی کارفرمای محترم تایید میگردد و سپس محل نصب کانکس یا ساختمان های پیش ساخته مورد بررسی و بازدید قرار می گیرد. (نوع فونداسیون بر اساس ابعاد و وزن سازه و یا اضافه بنای پیش ساخته بر روی پشت بام و یا حیاط  است) و به موازات آن اقدامات تدارکاتی تامین و خرید مصالح مصرفی صورت می پذیرد. در مرحله اجرا ستونهای کانکس یا خانه های پیش ساخته پانلی بر روی بیس پلت ها انجام شده و در فونداسیون نصب میگردد و بعد از جوشکاری اتصالات و رنگ آمیزی ستونها و پروفیل های سقف، دیواره ساندویچ پانل نصب شده و با مشخص نمودن جانمائی ها نصب درب و پنجره  انجام می گردد.
در انتهای کار برای مجموعه پیش ساخته، برق کشی و اجرا تاسیسات توسط اکیپ مجرب و متخصص در این زمینه و با توجه به نقشه دریافتی از مشتری محترم با درنظر گرفتن نوع سیم به کاررفته در کانکس ، نوع روشنایی کانکس ، تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی ،بصورت روکار و یا به توکار انجام شود و کلید کار تحویل،به مشتری تحویل می گردد.
پلان هاي مجموعه پیش – پلان ويلايي – مسكوني-ويلايي دو طبقه – کانکس سالنی – كانكس لوكس اتاق و خانه پیش ساخته فروشگاه سیار – سازه آماده – ساختمانهای پیش ساخته- ساخت همراه با پلان و نقشه کانتینر
جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
خانه پیش ساخته

انواع پلان های پیش ساخته

پلان دو طبقه - پیش ساخته
4.70 * 4.70
پلان دو طبقه - پیش ساخته
پلان دو طبقه - پیش ساخته
پلان مدرسه یک طبقه - پیش ساخته
پلان پیش ساخته - اجرا در محل
پلان پیش ساخته - اجرا در محل
پلان مدرسه - پیش ساخته