اطلاعات شرکت سامان

slide1

 

شرکت کانکس سامان به پشتوانه 49 سال سابقه درزمینه طراحی و ساخت انواع کانکس، کاروان و اتاقها و خانه پیش ساخته ثابت و سیار و بعنوان یک برند مطرح در بازار کانکس در سال 1346 فعالیت خود را آغاز نموده و دراین مدت افتخار دارد که در اکثر پروژه های عمرانی در کشور مخصوصا پروژه های زیربنایی و افتتاح کارخانجات تولیدی و صنعتی و محوطه سازی جهت اکثر کارخانجات مشارکت داشته و افتخار میکند که سهم کوچکی در عمران و آبادانی میهن عزیزمان داشته است این شرکت با داشتن کادر مجرب تولید و کارشناسان و مشاوران زبده فروش همواره خدمات شایسته ای به مشتریان ارائه مینماید و گواه این مطلب رضایتنامه های متعددی که از سوی ادارات بخش خصوصی و دولت ارائه شده است . کانکس سامان همواره رضایت مشتریان را در رأس امور و اهداف فروش خود قرار داده و پس از هر پروسه فروش اولین چیزی که در نظر میگیرد کسب رضایت مشتری است و این نظرخواهی را مرتب از مشتریان  بصورت دوره ای حتما پس از گرفتن رضایتنامه انجام میدهد کانکسها در تیپهای مختلف ساخته میشوند و این شرکت امکان ساخت هرگونه کانکس روتین و خاص طبق طرح و نقشه مشتریان را دارد حتی وقتی مشتریان نقشه خاصی ندارند واحد نقشه کشی این شرکت اقدام به تهیه طرح و نقشه طبق سفارش مشتری می نماید . و پس از تأیید مشتری شروع به ساخت می نماید . در تولیدات این شرکت دو نکته وجود دارد : 1- یکسال گارانتی جهت محصولات 2- بیمه پارسیان به مدت یکسال که در صورت هرگونه آتش سوزی و بلایای طبیعی طبق قرارداد با این شرکت اقدام به پرداخت میکند . ما در این شرکت بصورت رایگان خدمات مشاوره و انتخاب کانکس و فضای مورد نظر جهت مصرف مشتریان را ارائه می کنیم وکافی است شماره تلفن سانترال شرکت را 66229194 که به 20 خط متصل است گرفته و با واحد فروش صحبت و این واحد با کمال میل و افتخار خدمات مورد نیاز مشتریان را ارائه می نماید . ارائه کانتینر در ابعاد 20 40 فوت در این شرکت امکانپذیر است و در صورت درخواست مشتریان اقدام به ساخت کانتینر هم میتوان کرد. جوشکاری درساخت کانتینر بسیار مطرح است و در این شرکت طبق اصل جوشکاری و با تأييد کنترل کیفیت واحد QC اجرا میشود . جهت مشتریانی که میخواهند از شمال هم خرید کنند شعبه این شرکت در محمود آباد جهت ارائه خدمات مشاوره و فروش کانکس موجود میباشد . شعبه جاده مخصوص نیز پیشرو در ارائه انواع ماشین الات راهسازی و ساختمانی و فروش انواع کانکس دایر می باشد تولید کانکسهای خاص در این شرکت همانطور که تاکنون موارد بسیاری داشتیم با ارائه نقشه و نظارت کیفی بسیار قوی صورت می پذیرد .

این شرکت افتخار ساخت کانکسهای مخصوص مثل کانتینرهای حمل مواد با استانداردهای دریایی ( offshor ) می باشد که موفق به اخذ گواهینامه های جوش نهایی جهت حمل و نقل دریایی گردیده است کانکسهای تولید سامان همواره در سطح کشور و همه جای ایران مورد استفاده قرار گرفته اند گواه ماجرای این مطلب تماسهای زیاد مشتریان از اقسی نقاط کشور میباشد . در پروژه های پارس جنوبی نیز تعداد زیادی کانکسهای ساندویچ پانل و معمولی فروش داشته ایم. خط تولید کانکسهای ساندویچ پانل این شرکت بصورت فعال دایر و آماده ارائه خدمات مذکور به مشتریان میباشد .

اطلاعات مرتبط با كانكس و كانتينر - کانکس دست دوم- قيمت کانکس -حمل و نقل كانكس - ساخت و تحويل فوري انواع پيش ساخته

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی , کانکس - اتاق و خانه پیش ساخته