اتاق و خانه پیش ساخته

اتاق و خانه پیش ساخته، نمونه ای از کانکس های پیش ساخته است که در صنایع مختلف استفاده می شود. در خانه و اتاق پیش ساخته بر اساس نوع کاربری آن  که مسکونی است شاهد ابعاد مختلفی هستیم. در اتاق و خانه پیش ساخته،مصالح از قبل آماده و ساخته شده است ودر محل اسکان کانکس مونتاژ و اسمبل میشود.
اتاق و خانه پیش ساخته یک تکنولوژی به روز می باشد که وارد بازار ساخت اماکن مسکونی شده است. اتاق و خانه پیش ساخته نسبت به ساخت خانه های سنتی مزیت های بسیاری دارد.

مصالح بکار رفته در اتاق و خانه پیش ساخته

همانند ویلای پیش ساخته ورق گالوانیزه بکار رفته در اتاق و خانه پیش ساخته به همراه عایق های بسیار مناسب و استاندارد یکی از عمده مصالح استفاده شده در ساخت اتاق و خانه پیش ساخته می باشد. عایق های استفاده در اتاق پیش ساخته عبارتند از پلی اورتان ، پلی استایرن ، پلی فوم ، پشم شیشه ، و …
در اتاق و خانه پیش ساخته سقف خانه بصورت تک شیب ، شیب دو طرفه، شیب در عرض و … خواهد بود.
مزیت عمده اتاق و خانه پیش ساخته در آن است که تمامی مصالح از قبل آماده شده و تنها کافی است که آنها را در محل مونتاژ کنیم. در صورتی که روزی به ای اتاق و خانه پیش ساخته نیازی نداشته باشید می توانید آن را دمونتاژ کنید و به جای دیگری منتقل نمایید.

مزیت اتاق و خانه پیش ساخته

مهمترین مزیت اتاق و خانه پیش ساخته بی شک سرعت بالای اجرای آن است. همه ما می دانیم که ساخت اتاق و خانه ای به روش های سنتی بسیار زمان گیر است. در حالی که زمان در اجرای اتاق و خانه پیش ساخته بسیار کوتاهتر است و شما می توانید به راحتی و سرعت آن را اجرا نمایید.
عکس و نمونه های تولیدی ما در سایت موجود است، ولی جهت خرید کانتینر نیاز به حضور و بازدید از نزدیک می باشد تا با توجه به موقعیت قرارگیری آن، خرید بهتری صورت بگیرد. هرچند شما برای لمس کیفیت محصولات تولیدی ما بایستی حضورا از آنها بازدید نمایید.
محصولات تولیدی شرکت سامان دارای استاندارهای روز می باشد به گونه  ای که کیفیت و استحکام کانتینر جز موارد تضمینی ما در فروش است.
این شرکت دارای افتخار ساخت کانتینر و کانکس های مخصوص مثل حمل مواد با استانداردهای دریایی ( offshor ) می باشد که موفق به اخذ گواهینامه های جوش نهایی جهت حمل و نقل دریایی گردیده است.