کانکس نگهبانی
اتاقک نگهبانی پیش ساخته | کانکس نگهبانی پیش ساخته یکی از نیازهای اساسی اماکن می باشد چرا که امروزه به دلیل گسترش جمعیت شهرها و روستاها و کمبود امکانات محلی یا شرایط اجتماعی نامناسب نیاز به حفاظت از دستبرد مورد توجه قرار گرفته و بصورت پایه شروع پروژه های ساختمانی یا عمرانی محسوب میشود.
در وهله اول شروع کار، محل مشخص شده و با وسایل معمول مانند دیوارچینی یا توری و سپس وسایل مربوطه به محل حمل شده و کار آغاز میگردد ولی شب هنگام که کار تعطیل شده و کارگاه بسته میشود، مهمترین بخش کار یعنی نگهبانی از سازه و وسایل موجود آغاز میگردد، نگهبانی جزو لاینفک اجتماع امروزی بوده و حتی ساختمانهای آپارتمانی امروزی با حداقل نفرات دارای یک نگهبان چند منظوره جهت محافظت و همچنین نظافت بوده و در پروژه های ساختمانی و عمرانی اتاق یا کیوسک نگهبانی اولین بخشی است که اجرا شده و مسئولیت حفاظت ورود و خروج و نفرات و وسایل و ابزار را بعهده می گیرد .

مشخصات فنی اتاقک نگهبانی پیش ساخته

اتاق نگهبانی یا کیوسک نگهبانی معمولا از ابعاد 1/5*1/5 شروع شده و تا 2/40*6 استفاده میشود . این کیوسکها های جدید وسایل امنیتی شامل دوربین آژیر خطر به دفتر مرکزی و تلفن اضطراری و وسایل ایمنی شامل کپسول آتش نشانی و جعبه کمکهای اولیه را دارند اتاقهای نگهبانی دارای ارتفاع از کف زمین و بصورت محسوسی بر اوضاع کارگاه یا ساختمان و پروژه مسلط بوده و با داشتن پنجره های مناسب دید کامل و مشرف به اطراف دارا هستند.
کانکس نگهبانی با احتساب فضای موجود مانند سرویس بهداشتی یا درب داخلی و درب مجزا از بیرون و همچنین سینک و آبچکان جهت شستشو با کابینت فلزی یا MDF بالا و پایین آن داخل کانکس نصب میشود و امکان نصب یک صفحه MDF جهت نصب گاز یا اوپن با پایه جهت قراردادن وسایل مانند چای ساز و… را اجرا کرد یک مرکز مستقل و نفوذ ناپذیر جهت حفاظت از وسایل یا پروژه مورد استفاده قرار گرفته و میتوان شخص را بدون نگرانی از نیازهای روزانه تا مدتها در آن مستقر نموده. اتاقک نگهبانی در صورت استفاده چند نفر پرسنل و نیاز به ابعاد با عرض و طول غیر متفاوت می تواند بصورت دو یاچند قلو ساخته شده و پس از حمل در محل به یکدیگر متصل گردد.
در این کانکسها دستگاههای کنترل ورود و خروج نصب شده و تردد پرسنل با کنترل دستگاه مربوطه و ثبت توسط دوربین انجام می پذیرد که در این روش برق کشی کانکس بصورت روکار و داخل داکت بوده و امکان سیم کشی آسان و سریع را جهت نصب دستگاههای مربوطه فراهم سازد.
در کانکس نگهبانی کامپیوتر نیز هست که امکان نصب داکت خالی و ورودی در جعبه تقسیم جهت سیم کشی شبکه نیز وجود دارد که این امر باعث امنیت بیشتر به دلیل اتصال به دیگر نقاط شرکت می شود . در اتاقک نگهبانی پیش ساخته | کانکس نگهبانی پیش ساخته دارای حفاظ فلزی نرده ای امکان نصب حفاظ آکاردئونی نیز هست که علاوه بر حفاظ می توان روی کیوسک نور افکن و بلند گو نصب کرد

اتاقک نگهبانی پیش ساخته | کانکس نگهبانی پیش ساخته
اتاقک نگهبانی پیش ساخته | کانکس نگهبانی پیش ساخته
اتاقک نگهبانی پیش ساخته | کانکس نگهبانی پیش ساخته
اتاقک نگهبانی پیش ساخته | کانکس نگهبانی پیش ساخته
اتاقک نگهبانی پیش ساخته | کانکس نگهبانی پیش ساخته
اتاقک نگهبانی پیش ساخته | کانکس نگهبانی پیش ساخته