سه شنبه, 12 فروردين 1399 ساعت 04:52

کانکس چندقلو

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 کانکس چندقلو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانکس های دوقلو یا چندقلو معمولا دارای کاربری اداری یا ویلایی دارند و در ابعاد مختلف با توجه به مسافت حمل و نیاز مشتری ساخته می شوند. از مهم ترین ویژگی های کانکس های دوقلو یا چند قلو قابلیت جابه جایی مجدد و دمونتاژ مونتاژ می باشد که همین امر باعث کاهش هزینه ها مخصوصا در کانکس های اداری و برای شرکت هایی که محل پروژهایشان دائما در حال جابه جایی است می باشد.

این نوع کانکس زمانی تولید می شود که قابلیت حمل تا محل مشتری وجود دارد اما با توجه به عرض تریلی که 2.40 متر و محدودیت های ترافیکی که عرض های بالای 2.40 متر شامل محدودیت ترافیکی می شود، به عنوان مثال اگر عرض کانکس 6 متر می باشد می توان کار را به صورت دوقلو با عرض 3 متر تولید و تا محل به راحتی حمل نمود و در آنجا عملیات نصب را انجام داد.

سازه و اسکلت این نوع کانکس با کانکس های معمولی متفاوت است به این صورت که تعدادی ستون اضافه در اسکلت تعبیه می شود که بعد از نصب و تقویت سازه ستون ها برداشته شده و کار به صورت بدون ستون تحویل مشتری می گردد اما زمانی که کار دارای پارتیشن باشد می توان این ستون ها را در پارتیشن ها جت نمایی کرد و استحگام سازه را بیشتر نمود.

این نوع کانکس ها با متریال مختلف ساخته می شود که در ابتدای کار اگر مشتری پلان و طرحی متناسب داشته باشد توسط تیم فنی این شرکت بررسی شده و اگر امکان ساخت وجود داشته باشد نقشه نهایی تهیه می شود و تولید کانکس طبق نقشه مشتری آغاز می شود اما اگر مشتری طرح پیشنهادی نداشته باشد این پیشنهاد داده می شود. در مرحلع بعد مشخصات فنی که مورد نیاز آن منطقه ( محل نصب کانکس) می باشد به  مشتری ارائه می گردد و پس از تاییدیه عملیات تدارکات آغاز می گردد.

نصب این نوع کانکس با توجه به اینکه در محل باید مونتاژ گردد و نیازمند سطحی صاف و تراز می باشد که در این کار باید قبل از حمل انجام گردد و سطح و یا فوندانسیون مناسب با ابعاد کانکس اجرا گردد.

اجرای فوندانسیون باید با توجه به نقشه کانکس انجام گردد که این شرکت آمادگی ارائه نقشه فوندانسیون به مشتری محترم را دارد تا در زمان نصب مشکل اعم از تراز نبودن و یا هرگونه مشکل دیگری جلوگیری گردد.

اجرای فوندانسیون و یا سطحی صاف باید کاملا اصولی باشد چرا که این امر در آبندی کانکس کاملا تاثیرگذار می باشد. بعد از نصب کانکس طبق سفارش مشتری می توان کف کانکس را سرامیک نمود که همین امر باعث استحکام بیشتر کار شده است ضمن اینکه اجرا سرامیک کف کانکس را در برابر رطوبت و نم بیمه نموده و عمر کانکس افزایش پیدا می کند.

 

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس چرخدار ،کانکس دفتری , کانکس

 

 
خواندن 428 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 فروردين 1399 ساعت 05:08

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.