کانکس نگهبانی بتنی

کانکس نگهبانی بتنی

کانکس نگهبانی بتنی : کانکس نگهبانی بتنی از بهترین محصولات تولیدی شرکت سامان می باشد که محیطی مناسب را برای نگهبانی  و حراست از محیط با قابلیت نصب در هر مکانی را مهیا کرده است . از کانکس نگهبانی بتنی بیشتر در فضاهای باز , مناطق مسکونی , اداری و کارخانه جات و .. که نیاز به نگهبانی دارند استفاده می شود . از مهمترین ویژگی های کانکس نگهبانی بتنی داشتن مقاومت بالای آن است . نحوه ی طراحی و ساخت این نوع کانکس به گونه ای است که کف و بدنه ی آن تمام بتنی است که مقاومت بالایی را در برابر هر گونه عوامل تهدیدی اعم از باران ,پوسیدگی و .. دارد . فضای داخلی و خارجی این نوع کانکس به گونه ای ساخته شده است محیطی مناسب برای نگهبانی را در هر مکانی امکان پذیر می سازد .

کانکس نگهبانی بتنی

ویژگی های کانکس نگهبانی بتنی :

  • مقاومت بالای دیواره ی کانکس نگهبانی بتنی
  • عایق بندی کف و دیواره های کانکس نگهبانی بتنی
  • مقاومت کف و بدنه ی در برابر حریق
  • عدم وجود عایق صوتی غیر طبیعی داخل و کف کانکس نگهبانی بتنی

قیمت کانکس نگهبانی بتنی

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس