کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه : شما در هنگام مسافرت به اکثر نقاط مختلف شاهد کانکس نمازخانه بوده اید چون بیشتر این کانکس ها برای مسافرین جهت  به جا آوردن فریضه ی نماز استفاده می کنند . به دلیل گران بودن هزینه ی  ساخت و ساز مساجد در مکان های مختلف کانکس نمازخانه این روزها بیشترین کاربرد را دارد و همچنین مساجد را نمی توان در هر مکانی ساخت .از کانکس نمازخانه در اداره ها , کارخانه جات , پروزه های راه سازی , جاده های بین راهی , شرکت ها , رستوران ها , دانشگاه ها و .. استفاده می شود .

 

کانکس نمازخانه

این نوع کانکس ها با توجه به سفارش مشتری می توانند در طرح ها, اندازه ها  و نماهای مختلف طراحی و ساخته شوند و در محل انتخابی مشتریان عزیز نصب گردند .به دلیل استفاده در مکان های گوناگون با شرایط اقلیمی متفاوت  بایستی  مواد اولیه به کار رفته در ساخت کانکس نمازخانه به گونه ای باشد که مقاوم در برابر بلایای طبیعی چون سیل , زلزله و..باشد و همچنین اسکلت بندی مستحکم و بادوامی داشته باشد . همچنین از کانکس نمازخانه به دلیل سبک بودن در پروژه های ساختمانی و راه سازی استفاده کرد .کانکس نمازخانه  با توجه به نوع نیاز و سفارش مشتری  در چند طبقه و دارای اتاق های جدا جهت به جا آوردن نماز توسط  بانوان و برادران .


شرکت سامان ایران اقدام به ساخت کانکس نمازخانه در طرح های ثابت و چرخ دار کرده است تا در صورت نیاز بتوان کانکس نماز خانه را جابه جا کرد . علاوه بر آن بنابه سلیقه ی مشتری می توان آن را در اندازه های مختلف ساخت و در محل مورد نظر نصب کرد .

مزایای کانکس نمازخانه

  • ثابت و چرخدار بودن
  • داری کپسول آتش خاموش کن
  • لوله کشی آب
  • دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی
  • سیم کشی برق داخلی و خارجی
  • مقاوم در برابر آتش سوزی
  • مقاوم در برابر شرایط جوی چون سیل , زلزله
  • ضد رطوبت و خورندگی

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی

http://rbconex.ir/%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%87/