کانکس فروشگاهی چرخدار

کانکس فروشگاهی چرخدار

کانکس فروشگاهی چرخدار : یکی دیگر از خدمات مهم شرکت سامان در ساخت انواع کانکس ها , کانکس فروشگاهی چرخدار می باشد . این شرکت اقدام به ساخت انواع کانکس چرخدار در اندازه ها و ابعاد مختلف با توجه به نیاز و سفارش مشتری کرده است . کانکس فروشگاهی چرخدار کاربرد فراوانی دارد از جمله : کاربری فست فود , کیوسک , روزنامه فروشی , فروشگاهی و رستوران نام برد . این نوع کانکس ها با توجه به چرخ دار بودن قابلیت حمل و نقل را داراهستند و به آسانی می توان در صورت تغییر مکان آن ها را جابه جا کرد و به مکان دلخواه برد . این نوع کانکس ها مقاومت بیشتری را در برابر عوامل تهدیدزا از جمله سرما , گرما , پوسیدگی , خورندگی و .. دارند .

کانکس فروشگاهی چرخدار

امکانات کانکس فروشگاهی چرخدار :

  • دارا بودن سیستم تهویه هوا
  • مجهز به یخچال درخور فروشگاه
  • قفسه و کابینت مناسب برای جایگذاری اجسام
  • مجهز به ویترین مخصوص فروشگاهی

 

قیمت کانکس فروشگاهی چرخدار

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس