کانکس فروشگاهی دست دوم

کانکس فروشگاهی دست دوم

کانکس فروشگاهی دست دوم : کانکس فروشگاهی دست دوم به کانکس هایی گفته می شوند که یک بار توسط مشتری مورد استفاده قرار گرفته است . این نوع کانکس ها دارای قابلیت های فراوانی هستند از جمله می توان به فروشگاهی بودن آن ها اشاره کرد که به خوبی توانسته است جای روش های سنتی ساخت و ساز را بگیرد . 

کانکس فروشگاهی دست دوم

از جمله کانکس های فروشگاهی دست دوم شرکت سامان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

انواع کانکس های فروشگاهی دست دوم

  • کانکس رستوران
  • کانکش فست فود
  • کیوسک
  • کانکس سوپرمارکت
  • و ....

شرکت سامان کانکس های فروشگاهی را که مورد استفاده قرار گرفته اند را از مشتریان با قیمت مناسب خریداری می کند و اصلاحات لازم بر روی آن ها را انجام می دهد و سپس آن را با نام کانکس فروشگاهی دست دمم به آن دسته از افرادی که خواهان کانکس های  دست دوم هستند و نمی خواهند هزینه یبلاتری را بابت خرید کانکس تقبل کنند می فروشند . کانکس فروشگاهی دست دوم مقاوم در برابر سرما , گرما , زلزله , سیل , پوسیدگی و خوردندگی بوده و با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه می شود .

قیمت کانکس فروشگاهی دست دوم

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس