کانکس فایبر گلاس

کانکس فایبر گلاس : کانکس فایبر گلاس به کانکس هایی اطلاق می شود که نوع پوشش بدنه ی این نوع کانکس ها زا فایبر گلاس است . عایق بندی این نوع کانکس ها به دلیل وجود الیاف شیشه و مواد نفتی بیشتر مورد توجه قرار می گیرند . کانکس فایبر گلاس به دلیل مقاومت بالا , وزن سبک و دوام وماندگاری بالا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند . شاسی این نوع کانکس ها از تیر آهن است که نمره تیر آهن استفاده شده در آن بسته به ابعاد و اندازه کانکس دارد . جنس پنجره ی به کار رفته در کانکس فایبر گلاس از upvc و شیشه ی آن دولایه می باشد . کف این نوع کانکس ها از پوشیده شده از تخته های چند لایه است .

کانکس

امکانات کانکس فایبر گلاس

  • آبدارخانه
  • سرویس بهداشتی
  • سیم کشی برق , پریزها و کلیدها به صورت روکار
  • لوله کشی آب گرم و سرد

این نوع کانکس ها از زیبایی خاصی برخوردارند ولی تنها مشکلی که این نوع کانکس ها از آن برخوردارند از شکنندگی بالاتری نسبت به کانکس هایی که از فلز ساخته می شوند دارند .

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس