شنبه, 30 فروردين 1399 ساعت 05:46

کانکس سه قلو

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

tripleConnecx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانکس سه قلو:

کانکس چند قلو به این دلیل این نام را به خود گرفته است که به دلیل بزرگ بودن ابعاد و اینکه راحت قابل حمل باشد، به صورت چند قلو ساخته می شود و در محل یا مکانی که قرار است مستقر شود به یکدیگر متصل شده و تشکیل کانکس با ابعاد بالا را میدهد، بنابراین این نوع کانکس در مواقعی ساخته میشود که نیاز به فضای بزرگی باشد و مجبور باشیم آن ها را از ابعاد روتین قابل حمل بزرگتر سفارش دهیم

آیتم های مرتبطش مثل کانکس چند قلو می باشد.

 

کانکس دوقلو :

کانکس دوقلو یکی از بهترین گزینه ها در مواردی است که به تعداد بیشتری فضا نیاز است ولی در عین محدودیت بودجه نیز مطرح است. کانکس دوقلو در حقیقت یک مجموعه با فضای مفید دوبرابر است، که در عین حال از پرداخت هزینه های اضافی نظیر مسقف نمودن راهروی بین فضاها ها و غیره جلوگیری می نماید. در طراحی کانکس دوقلو، تمامی اتاق ها و راهروها درون یک نقشه قرار می گیرند و این نقشه در پلانی که با استانداردهای ساخت کانکس قابل تولید باشد اجرا میگردد، سپس شاسی دو قسمت انساخته شده و به صورت مجزا کنار هم نصب می گردد تا مقاومت و کیفیت بالای سازه حفظ گردد. در مرحله ی بعد اسکلت و نمای خارجی اضافه می گردد و در پایان امکانات رفاهی و نمای داخلی سازه تکمیل می شود.

 

آیتم های مرتبطش مثل کانکس چند قلو می باشد

 

 

 

کانکس با نمای کامپوزیت:

کانکس با نمای کامپوزیت کانکسی می باشد که در ان از نمای کامپوزیت (نمای کامپوریت ساختمانی ) استفاده می شود که کانکس را زیبا تر و جذاب تر میکند

در ساخت کانکس با نمای کامپوزیت ایده های خاص و متریال عالی استفاده می شود.

متریال داخلی استفاده شده در این نوع کانکس ها دیوارپوش پی وی سی و یا ام دی اف می باشد

 

 

آیتم های مرتبطش مثل کانکس چند قلو می باشد

 

 

کانکس کامپوزیت:

نمای کامپوزیت در بسیاری از ساختمان ها و کانکس ها مورد استفاده قرار می گیرد، کامپوزیت ورق های آلومینیومی و آلیاژدار هستند.عواملی چون مقاومت در برابر رطوبت، حرارت و آفتاب و عدم زنگ زدگی و پوسیدگی باعث گردیده روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد.

آیتم های مرتبطش مثل کانکس چند قلو می باشد

 

 

کانکس  چرخدار:

 شامل چهارچرخ پیکانی یا لندروری با شاسی و مالبند و اکسل گردون جهت تردد در سایت یا جاده می باشد. کانکس   چرخدار و کانکس   متحرک قابل حمل بدون نیاز به تریلر سرعت در تحویل ، ضدزلزله و عدم نیاز به فوندانسیون استفاده از مواد  مصرفی با کیفیت بالادر ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری قابل اجرا می باشد . کانکس   چرخدار جهت استفاده شرکت های ساختمانی و مهندسی و مجریان و پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی,ارتش و سپاه و نیروی انتظامی, امداد جاده ای و سازمان های دولتی ,جنگلبانی ها ,تجهیز کارگاه ها و احداث نیروگاه ها و پست های انتقال نیرو و... می باشد

 

آیتم های مرتبطش مثل کانکس چند قلو می باشد

 

 

 

کانکس چرخدار:

 در کانکس چرخدار از چرخ های پیکانی استفاده می شود ، که شامل شاسی و مالبند گردون می باشد و جهت راحتی و سهولت حمل و جابجایی آن می باشد.

 

کانکس چرخدار جهت استفاده شركت هاي ساختماني و مهندسي و مجريان و پيمانكاران صنعت نفت و گاز و پتروشيمي، ارتش و سپاه و نيروي انتظامي، امداد جاده اي و.... می باشد

 

آیتم های مرتبطش مثل کانکس چند قلو می باشد

 

 

کانکس :

اگر ما بخواهیم کانکس ها را در فواصل زمانی کوتاه جابه جا کنیم باید از کانکس های چرخدار استفاده کنیم

کانکس های چرخدار به صورتی طراحی می شود که بتوان انرا راحت و سریع جابه جا کرد

موارد استفاده از کانکس های چرخدار:

تفریحی پلیسی و...... میباشد

آیتم های مرتبطش مثل کانکس چند قلو می باشد

 

کانکس   متحرک:

 کانکس   هایی می باشد که دارای چرخ بر زیر اتاقک آنها می باشند و برای حمل و جا به جایی به نقاط دیگر طراحی شده اند. زیرا جا به جا کردن هر شئ به وسیله چرخ امری  راحت و سهل می باشد. درصنعت  کانکس   سازیبرای نوعی از کانکس   ها که نیاز به جا به جایی به صورت مکرر و فراوان را دارند، چرخ های تعبیه شده است

 

 

کانکس چرخدار:

کانکس چرخداربه محصولاتی گقته می شود که به صورت سیار و متحرک ساخته می شوند  کانکس چرخدار به صورت تک محور و دو محور به صورت فنر دار با چرخ جیپی و چرخ پیکانی بنا به درخواست شما مشتریان عزیز ساخته می شود.

 

کانکس  دوطبقه دوبلکس:

این کانکس  در هر دو طبقه دارای سقف کاذب می باشد و ارتفاع مفید آن حداقل 2.4m می باشد و شاسی آن از جنس تیرآهن بصورت دورکلاف می باشد و در طبقه اول کف کاذب دارد و پله آن از داخل کانکس  می باشد و شاسی طبقه بالا به صورت خرپا می باشد که پس از نصب بر روی سازه طبقه اول کار خرپای سقف کاذب طبقه اول را انجام می دهد.

 

کانکس دو طبقه اداری:

کانکس دوطبقه اداری به گونه ای ساخته می شود که کانکس پائینی دارای سقف کاذب می باشد و ارتفاع مفید آن   240 سانتیمتر است و با استفاده از خرپا و در جداره بالائی سقف کاذب باعث مقاوم سازی سقف طبقه اول می شود تا بتوان وزن کانکس طبفه دوم را تحمل کند کانکس طبقه دوم دارای ارتفاع مفید کف تا کنج 2 سانتی متر و کف تا تاج 2.15سانتی متر می باشد و نیز کف طبقه دوم با کف طبقه اول متفاوت است کف طبقه بالا متشکل از پروفیل به صورت دور کلاف می باشد که به روی خرپای سقف طبقه پایین نصی می شود تا مانع عبور گرد و غبار و آب باران به طبققه اول شود کانکس دو طبقه اداری نیز دارای پله فلزی از بیرون می باشد و مورد استفاده ان در امکان و پروژه هایی که محدودیت جا و مکان دارند صورت می پذیرد چون از فضای موجود می توانند تا حدود 2 برابر بهره برداری کنند.

 

کانکس دوطبقه:

زمانی که در یک فضای کوچک نیاز به تعداد اتاق های بیشتری داریم ، میتوان در این فضا از کانکس  دوطبقه استفاده کرد، که تعدادی از اتاق ها در طبقه همکف و تعداد دیگر نیز در طبقه دوم قرار میگیرد، در کانکس دوطبقه همانند دیگر کانکس ها میتوان آبدارخانه ، سرویس بهداشتی و تمام امکاناتی که یک ساختمان نیاز دارد را تعبیه کرد.

 

کانکس سالن:

کانکس سالن برای پیش برد های مختلف اعم از سالن های غذا خوری،سالن کنفرانس،سالن اداری و ... استفاده میگردد، در این نوع کانکس به دلیل سرعت ساخت و هزینه به صرفه آن در کارخانه جات،سوله ها،سالن های غذاخوری،سالن کنفرانس،سالن های همایش و اجتماعات و... از لحاظ هزینه و زمان دارای مزیت می باشد، کانکس های سالن همانگونه که از اسم آنها پیدا ست برای برگزاری جلسات و سالنهای اجتماع استفاده می شوند. مورد استفاده این  کانکس   ها می تواند در ادارات نیز باشد و این نوع کانکس   ها را نیز در دسته کانکس های اداری دسته بندی نمود، اما مهمترین مورد استفاده کانکس   های جلسات برای سالن های کنفرانس می باشد.

 

کانکس ساندویچ پنل:

کانکس هاي سبك، مقاوم،عايق در برابر گرما و سرما بوده و در جهت ايجاد فضاهاي بزرگتر قابليت اتصال به يكديگر را دارند. و در ابعاد مختلف توليد و پارتيشن بندي داخلي يا طراحي اختصاصي طبق نظر متقاضي اجرا ميگردد، این نوع کانکس با مواد اولیه مدرن تری نسبت به نوع کانکس معمولی  تهیه می شود و ظاهر آن  به صورت فلزی و یکنواخت و بدون پیچ و پرچ در بدنه می باشد و در اغلب اوقات سقف آن بصورت یک طرف شیب و یا مسطح دیده می شود.

 

کانکس پنل ساندویچ:

کانکس های ساندویچ پنل به کانکس هایی می گویند که دارای دولایه عایقی قوی می باشند ، در بین این دو لایه نیز برای مقاومت بیشتر یک لایه نرم نیز در نظر گرفته شده است که مانع خوبی برای عبور حرارت و صدا و نم و رطوبت می باشد، بیشترین مورد استفاده از ساندویچ پنل ها در کانکس های سردخانه می باشد و همچنین در جاهایی که نیاز به وجود عایق برای کانکس های پیش ساخته وجود دارد از نوع کانکس های ساندویچ پنل استفاده می شود.

 

مشخصات کانکس ساندویچ پنل:

 شاسی دور کلاف کانکس عبارت است از مقاطع فولادی گالوانیزه به مظور مقاومت در برابر خوردگی درصورت سفارش شاسی اسکیتی به منظور سهولت جابجایی اجرا میگردد.

اسکلت عبارت است از ورق فرم داده شده فولادی

 

با سه لایه رنگ:

بدنه کانکس از ساندویچ پانل پلی یورتان تزریقی

درب و پنجره ها از نوع یو پی وی سی  و شیشه دو جداره

کلید وپریزها ی کانکس ازنوع خارجی

پوشش کف از کف پوش پی وی سی

کانکس های ساندویچ پانل دیربازیست که دارای دارای جایگاه ویژه ای در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های صنعتی پیدا کرده است که با گذشت زمان محصولات جدید هنوز نتوانسته اند جایگزین انها شوند

کانکس های ساندویچ پانل از امتیازات بالایی برخوردار است که از جمله ی انها میتوان به مقاومت در برابر زلزله ، سبکی ، سرعت در نصب و نمای زیبا اشاره کرد، امروزه در بسیاری از کشورهای توسعه یافته در ساختمانهای صنعتی حتما از کانکس های ساندویچ پانل به عنوان پوشش و پارتیشن استفاده می کنند.

 

کانکس پنل ساندویچ:

 کانکس ساندویچ پانل ساختاری سبک و مرکب است که از دو طرف به دولایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد.

 
خواندن 320 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 30 فروردين 1399 ساعت 06:05

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.