کانکس سرویس بهداشتی چرخدار

کانکس سرویس بهداشتی چرخدار

کانکس سرویس بهداشتی چرخدار : کانکس سرویس بهداشتی چرخدار از پرفروشترین کانکس ها نسبت به کانکس سرویس بهداشتی ثابت است . زیرا این نوع کانکس علاوه بر قابلیت جابه جایی آسان از دوام و ماندگاری بیشتری برخوردار است . کانکس سرویس بهداتشی چرخدار با توجه به تقاضا و سفارش مشتری در طرح ها و اندازه های گوناگون طراحی و ساخته می شوند . داخل این نوع کانکس ها مجهز به روشویی معمولا چسبیده به کابین کانکس ساخته می شوند و دارا بودن هواکش از مهمترین قسمت ساخت این نوع کانکس است که باید در طراحی کانکس سرویس بهداشتی چرخدار رعایت شود . همانطور که می دانید سلامت فردی و اجتماعی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه شود که عدم رعایت آن مشکلات فراوانی را به بار می آورد برای جلوگیری از این امر کانکس سرویس بهداتشی چرخدار مهمترین گزینه ی انتخابی افراد برای نصب این گونه کانکس ها در مناطق محروم , جاده های بین راهی , پروژه های عمرانی , سد سازی , پارک ها , نمایشگاه های دائمی و موقتی و ... است . زیرا استفاده از روش های قدیمی ساخت و ساز سنتی را نمی توان در تمام مناطق پیاده کرد همچنین مجوز ساخت و ساز در هر مکانی به افراد داده نمی شود . پس بهترین راه برای خلاصی از این امر نصب سرویس بهداشتی چرخدار در این گونه مناطق است .

کانکس سرویس بهداشتی چرخدار

انواع کانکس سرویس بهداشتی چرخدار

  • کانکس سرویس بهداشتی  چرخدار تک چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی چرخدار دوچشمه
  • کانکس سرویس بهداتشی چرخدار سه جشمه یا چند چشمه

قیمت کانکس سرویس بهداشتی چرخدار

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس