کانکس سازمانی

کانکس سازمانی : کانکس سازمانی کاربردهای گوناگونی دارد این نوع کانکس به منظور تشکیل نهادی کوچک در فضا و مکانی جدا مورد استفاده قرار می گیرد . از کانکس سازمانی در انواع کارگاه دفتری و اداری  , سازمان های دولتی و خصوصی , شرکت ها و ..استفاده می شود . این نوع کانکس ها به خوبی توانسته اند جای روش های سنتی ساخت ساز را بگیرند و بیشتر به این دلیل از کانکس سازمانی استفاده می شود که می توان این نوع کانکس ها را در هر مکانی نصب کرد و مورد استفاده قرار داد . شرکت سامان با سابقه ی طولانی در ساخت انواع کانکس اقدام به طراحی و ساخت کانکس سازمانی در ابعاد و اندازه های مختلف طبق نیاز و درخواست مشتری کرده است . این نوع کانکس ها را می توان در یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه طراحی کرد و سپس آن را به اجرا در آورد.

کانکس سازمانی


طراحی داخلی کانکس سازمانی :

داخل کانکس سازمانی  با دارا بودن قابلیت پارتیشن بندی مجهز به اتاق هایی برای مدیران , کارکنان و کارگران و .. می باشد . داخل این نوع کانکس مجهز به سیستم روشویی , سرویس بهداشتی ,آبدارخانه مجهز, سیستم گرمایشی و سرمایشی , سیستم های اینترنت و شبکه , سیم کشی برق و ... است . سقف , کف و بدنه این نوع کانکس ها بایستی از مواد مقاوم ساخته شوند تا از پوسیدیگی و دیگر بلایای طبیعی و شرایط جوی ناپایدار در امان باشد .


انواع کانکس سازمانی :

کانکس سازمانی به دو نوع ساخته می شوند که در زیر به آن ها اشاره شده است  :


کانکس سازمانی سیار :


کانکس سازمانی سیار به دلیل چرخدار بودن از قایلیت حمل و نقل اسان برخوردار است و از آن می توان در تمام پروژه های کاری استفاده کرد و به آسانی از مکانی به مکان دیگر برد . قیمت این نوع کانکس نسبت به ثابت بیشتر می باشد.

کانکس سازمانی ثابت :


از کانکس سازمانی ثابت بیشتر نهادهایی استفاده می کنند که نیاز به ماندگاری بیشتری در مکانی دارند و در ساخت این نوع کانکس باید از مواد درجه ی یک استاندارد استفاده شود زیرا به دلیل ثابت ماندن در یک مکان از احتمال پوسیدگی و دیگر عوامل تهدید کننده در امان باشد .

قیمت کانکس کانکس سازمانی

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس