کانکس زلزله

کانکس زلزله : اجرا , طراحی , ساخت کانکس زلزله ساخته شده در شرکت سامان از اهمیت ویزه ای برخوردار است . این نوع کانکس ها همانطور که از نام آن ها نیز پیداست  چون برای مناطق زلزله زده منتقل می شوند باید درخور با این نوع شرایط بحرانی ساخته شوند تا بتوانند رفع نیاز کنند . چون کانکس زلزله برای اسکان و آسایش افراد زلزله زده مورد استفاده قرار می گیرد باید در طراحی و ساخت این نوع کانکس ها به آن توجه شود و همچنین مواد اولیه به کار رفته در این نوع کانکس ها باید سبک و قابل حمل باشد تا در جابه جایی مشکل ایجاد نکنند . این نوع کانکس ها در برابر لرزش , ترک خوردگی , شرایط آب و هوایی بد مقاوم هستند و به همین دلیل در صورت وقوع سیل , زلزله , طوفان و .. به مناطق محروم و زلزله زده برده می شوند تا مورد استفاده افراد زلزله زده قرار بگیرند .

کانکس

همچنین این نوع کانکس ها را می توان در یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه ساخت و به خوبی می تواند جایگزین مسکن موقت برای افراد باشد . داخل این نوع کانکس مجهز به سرویس بهداشتی , اتاق نشیمن و حال و .. است .

انواع کانکس زلزله

  • کانکس یک طبقه
  • کانکس دو طبقه و چند طبقه
  • کانکس سیار
  • کانکس ثابت

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس