کانکس رستوران چرخدار

کانکس رستوران چرخدار : متخصصین شرکت سامان با سابقه ای طولانی در ساخت انواع کانکس , اقدام به طراحی و ساخت کانکس رستوران چرخدار در ابعاد و اندازه های مختلف کرده است . این نوع کانکس به علت چرخدار بودن کاربرد زیادی به نسبت کانکس ثابت دارد و می توان آن را در صورت تغییر مکان جابه جا کرد . در ساخت کانکس رستوران چرخدار باید از مواد درجه ی اول استفاده شود زیرا مقاومت این نوع کانکس ها اولویت اول در ساخت این نوع کانکس هاست . داخل این کانکس به گونه ای طراحی شده که از امکانات داخلی اعم از آشپزخانه , روشویی , سرویس بهداشتی , کابینت بندی و .. برخوردار است تا به خوبی بتواند امکانات یک رستوران را فراهم آورد . این نوع کانکس را می توان در هر مکانی نصب کرد و مهمترین مزیت کانکس رستوران چرخدار نداشتن محدودیت مکانی است زیرا ساخت یک رستوران علاوه بر هزینه بر بودن محدودیت مکانی را نیز داراست .

کانکس

موارد کاربرد کانکس رستوران چرخدار :

  • مدارس و دانشگاه ها
  • اداره ها و شرکت ها
  • کارخانه جات
  • بین راهی
  • و ...

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس