کانکس درمانی سیار

کانکس درمانی سیار

کانکس درمانی سیار : کانکس درمانی سیار معمولا توسط وزارت بهداشت و درمان  به مکان هایی که عاری از امکانات بهداشتی و درمانی هستند فرستاده می شوند و در محیط های محروم شهری و روستایی نصب می گردند . این نوع کانکس ها در تمام نقاط مختلف شهری و روستایی قابل نصب و اجرا هستند و مهمترین مزیت کانکس درمانی سیار این می باشد که سیار هست و از قابلیت جابه جایی آسان برخوردار است .

کانکس درمانی سیار

موارد کاربرد کانکس درمانی سیار

  • معاینه ی بیماران  
  • واکسیناسیون اطفال و بزرگسالان
  • مراقبت های بهداشتی و درمانی مدارس و محیط
  • مراقبت های کودک ومادر
  • پانسمان افراد

این نوع کانکس از تقریبا از تمام امکانات و تجهیزات پزشکی برخوردار است و به خوبی توانسته است پاسخگوی نیاز بیماران و پزشکان باشد . از این نوع کانکس ها چون بیشتر در مناطق محروم و با هرنوع شرایط آب و هوایی گوناگون استفاده می شود باید از مقاومت بالایی در برابر عوامل تهدید زای طبیعی و غیر طبیعی باشد تا از سیل , زلزله , طوفان و زنگ خوردگی و ساییدگی در امان بماند .

قیمت کانکس درمانی سیار

قیمت این نوع کانکس بسته به مواد اولیه به کار رفته در طراحی و ساخت کانکس و همچنین اندازه و کاربرد آن محاسبه می شود .

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر ، کانکس اداری , کانکس فروشگاهی می باشد.

فروش کانکس به صورت نقدی - فروش اقساطی کانکس