کانکس بتنی

کانکس بتنی :  از کانکس بتنی در مناطق مسکونی , تجاری , منطقه باز , نگهبانی  و.. استفاده می شود . کانکس بتنی از کاربرد و کارایی بالایی برخوردار است زیرا بدنه ی کانکس بتنی مقاومت بالایی دارد و می توان  از آن درتمام مناطق با هر نوع شرایط جوی استفاده کرد . کانکس بتنی با طرح ها و نقشه های زیبا ساخته و در محل مورد دلخواه مشتری نصب می گردند .

کانکس بتنی

مهمترین مزیت کانکس بتنی این است که در طراحی و ساخت کانکس بتنی از بتن سبک استفاده می شود که حمل ونقل و کار انتقال کانکس بتنی را آسانتر می کند .  جهت داشتن خانه ای شیک و به روز در عین حال مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا شرکت سامان کانکس بتنی را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کند . محیط داخلی کانکس بتنی به گونه ای ساخته شده است که علاوه بر تمام چرم بودن آن ضد حریق , سیل و زلزله می باشد . کانکس بتنی در طرح ها و اندازه های گوناگون طبق درخواست مشتری ساخته و نصب می گردند .

ویژگی های فنی کانکس بتنی

  • بالا بودن مقاومت دیواره ی کانکس بتنی
  • عایق بندی کف و دیواره ی کانکس بتنی
  • ضد سرقت بودن درب و پنجره ی کانکس بتنی
  • مقاومت در برابر عوامل طبیعی و شرایط جوی
  • مقاوم در برابر آتش سوزی

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و فروش کانکس و خرید کانتینر ویژه حمل مواد خوراکی و یا استعلام قیمت کانکس با کارشناسان فروش ما در شرکت کانکس سازی سامان تماس بگیرید . همچنین در صورت تقاضا برای خرید و یا فروش  کانکس دست دوم نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک های مرتبط با این نوشته :  کانکس سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، کانتینر , کانکس اداری , کانکس فروشگاهی